0 obserwujących
100 notek
3779 odsłon
  25   0

Moralność Kalego

Smutna wiadomość, premier Donald Tusk sprzedał bezpieczeństwo Polski za jedną baterię „patriotów” pod dowództwem amerykańskim, która może najwyżej ochronić budynek rady ministrów. Ale pewnie wtedy kiedy pojawi się ewentualne zagrożenie D. Tusk nie będzie premierem.

Polska bezpieczna to Polska neutralna, członek Unii Europejskiej nie angażujące się w gry wielkich mocarstw. Gruzję mogą a nawet powinni popierać idealistycznie nastawieni młodzieńcy a nie odpowiedzialni politycy. Nie ulega dziś wątpliwości, że Gruzja to stawka w grze Rosji i USA, które toczą tam wojnę per prokura.

Angażowanie się po jednej ze stron to skrajna głupota i nieodpowiedzialność. Świat jest niestety brutalny i to jest smutne, ale trzeba się z tym  liczyć.

Gruzja leży w sferze wpływów Rosji, tak jak Grenada jest w sferze wpływów Stanów Zjednoczonych. Już mało kto pamięta inwazję na ten mały kraj za czasów prezydentury ulubionego prezydenta niektórych Polaków Rolanda Regana. Jak Kali ukraść krowy, to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowy, oj to bardzo źle. Moralność Kalego świeci nieustannie tryumfy.    

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale