0 obserwujących
100 notek
3717 odsłon
68 odsłon

"Polak Gruzin - dwa bratanki..."

Wykop Skomentuj12

Szkoda, że Salon 24 nie jest jednak bardziej pluralistyczny, tylko PiS i PiS z jego polityką historyczną, oczywistą oczywistością, brakiem poszanowania mających inne zdanie, przekonaniem o własnej mądrości, zacietrzewieniem, inwektywami, chamstwem i knajactwem  tak więc z tymi paniami i panami rzeczywiście prawie nikt nie ma szans.

Panie i panowie popierający PiS i pana prezydenta są pewnie dumni z jego ostatnich wyczynów. Wykazał się bezprzykładnym bohaterstwem udając się pod ostrzał wrażych (rosyjskich) sił. Kulom się nie kłaniał, a całą scenę obserwował uśmiechnięty przyjaciel pana prezydenta Michaił Saakaszwili. „Polak Gruzin – dwa bratanki i do bitki…”  

Wszystko to nie jest jednak śmieszne. Sojusz polsko – gruziński jest zupełnie egzotyczny, a wciąganie naszego państwa w kaukaski kocioł, w którym ścierają się różne nierozpoznane interesy jest  po prostu niebezpieczne. Nie wiemy kim jest naprawdę pan Saakaszwili i co tam jest grane. Celowy byłby większy umiar, warto może brać przykład nie z Unii, bo wiadomo jest ona na pasku Rosji, ale z USA, choć też nie wiadomo, bo zdaniem posła PiS (pewnie nie jednego) prezydent elekt jest „kryptokomunistą”.  

            

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale