0 obserwujących
100 notek
3779 odsłon
  74   0

"Polak Gruzin - dwa bratanki..."

Szkoda, że Salon 24 nie jest jednak bardziej pluralistyczny, tylko PiS i PiS z jego polityką historyczną, oczywistą oczywistością, brakiem poszanowania mających inne zdanie, przekonaniem o własnej mądrości, zacietrzewieniem, inwektywami, chamstwem i knajactwem  tak więc z tymi paniami i panami rzeczywiście prawie nikt nie ma szans.

Panie i panowie popierający PiS i pana prezydenta są pewnie dumni z jego ostatnich wyczynów. Wykazał się bezprzykładnym bohaterstwem udając się pod ostrzał wrażych (rosyjskich) sił. Kulom się nie kłaniał, a całą scenę obserwował uśmiechnięty przyjaciel pana prezydenta Michaił Saakaszwili. „Polak Gruzin – dwa bratanki i do bitki…”  

Wszystko to nie jest jednak śmieszne. Sojusz polsko – gruziński jest zupełnie egzotyczny, a wciąganie naszego państwa w kaukaski kocioł, w którym ścierają się różne nierozpoznane interesy jest  po prostu niebezpieczne. Nie wiemy kim jest naprawdę pan Saakaszwili i co tam jest grane. Celowy byłby większy umiar, warto może brać przykład nie z Unii, bo wiadomo jest ona na pasku Rosji, ale z USA, choć też nie wiadomo, bo zdaniem posła PiS (pewnie nie jednego) prezydent elekt jest „kryptokomunistą”.  

            

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale