5 obserwujących
154 notki
247k odsłon
133 odsłony

Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie zeznań agenta Tomka.

Tomasz Kaczmarek TVN24
Tomasz Kaczmarek TVN24
Wykop Skomentuj2

Katowicka prokuratura regionalna wszczęła postępowanie dotyczące składania przez Tomasza Kaczmarka fałszywych zeznań - poinformował w poniedziałek rzecznik tej prokuratury.

Jak przekazał rzecznik, Prokuratura Regionalna w Katowicach wyłączyła materiał dowodowy i wszczęła postępowanie dotyczące składania przez świadka Tomasza Kaczmarka od lipca 2009 roku do 12 grudnia 2019 roku fałszywych zeznań w toku postępowań przygotowawczych prowadzonych w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie i Prokuraturze Regionalnej w Katowicach.

Katowicka prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące majątku Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Postępowanie jest prowadzone "w sprawie", dotychczas nikomu nie przedstawiono zarzutów.

Rzecznik Prokuratury Regionalnej w Katowicach podał w poniedziałek, że wyłączone dowody - w tym również wielokrotne zeznania składane przez świadka Tomasza Kaczmarka - zostaną poddane wnikliwej analizie, w zestawieniu z pozostałym materiałem dowodowym. W zależności od ustaleń zostaną podjęte dalsze decyzje procesowe.


Prokuratura Regionalna w Katowicach wyłączyła materiał dowodowy i wszczęła postępowanie dotyczące składania przez świadka Tomasza Kaczmarka od lipca 2009 roku do 12 grudnia 2019 roku fałszywych zeznań w toku postępowań przygotowawczych prowadzonych w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie i Prokuraturze Regionalnej w Katowicach. Wyłączone dowody – w tym również wielokrotne zeznania składane przez świadka Tomasza Kaczmarka – zostaną poddane wnikliwej analizie, w zestawieniu z pozostałym materiałem dowodowym. W zależności od ustaleń zostaną podjęte dalsze decyzje procesowe.Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Katowicach


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo