14 obserwujących
121 notek
124k odsłony
177 odsłon

cdn - środki - narzędzia dezorganizacji lub ukierunkowania opinii publicznej...

Marek Czeszkiewicz
Marek Czeszkiewicz
Wykop Skomentuj

cdn – obcy wywiad – agenci wpływu - mass media - środki - narzędzia dezorganizacji lub ukierunkowania opinii …

         W kontekście obecnej sytuacji oraz przed zbliżającymi się wyborami do PE oraz parlamentarnych i prezydenckich, w tym także używania m.in. portali społecznościowych w celu wywoływania przez nieprzychylne RP ośrodki zewnętrzne i wewnętrzne pewnych napięć społecznych, ukierunkowania przez w/w ośrodki w „pożądanym” kierunku opinii publicznej nie tylko w zakresie wyborów ale także np. zmian osobowych w rządzie, służbach poprzez akcje m.in. zniesławiania, posądzania niewygodnych dla celów w/w ośrodków osób decyzyjnych lub w celu destabilizacji sytuacji politycznej kraju,

przy uwzględnieniu ostatnich doświadczeń innych krajów w zakresie wpływu przez „różne ośrodki” na wyniki wyborów i sytuacje w tych krajach - należy rozważyć potrzebę wydania przez uprawnione instytucje komunikatów analitycznych i wyjaśniających w/w kwestie o możliwym użyciu różnych „narzędzi”, metod, środków przez wrogie zewnętrzne i wewnętrzne ośrodki decyzyjne ponieważ uświadamianie tego sobie po, jak w USA, Francji, Brexitu itd. jest post factum bezcelowe…..

             Informacja i ogólna wiedza szerokiej opinii publicznej, społecznej w kraju w w/w zakresie może uświadomić i przygotować na efektywne w czasie rozpoznanie, ujawnianie i przeciwdziałanie w/w sytuacjom….

https://www.salon24.pl/u/marek-czeszkiewicz/300688,wywiad-rosyjski-agenci-wplywu-a-mass-media


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale