5 obserwujących
68 notek
59k odsłon
265 odsłon

Ziemia

Wykop Skomentuj

Wiemy już, że pierwszy z matrixów, który za biblijnymi przekładami  nazwałem EDENEM  , absolutnie nie zawiera w swej konstrukcji żadnej ziemi, albowiem jest doskonałym światem bezbiegunowym, a przecież ziemia którą znamy posiada BIEGUNY. Widzimy przeto jak na dłoni, że z naukowego punktu widzenia dwubiegunowa ziemia nie ma racji bytu w bezbiegunowym świecie jakim jest EDEN.


Tak jak udowodniłem to na wcześniejszych blogach, Rdz1 jest mixem minimum SZEŚCIU rozdziałów, stąd też powyższa wiedza została przed nami zakryta, poprzez wycięcie z Biblii mnóstwa tekstu, zatem bez dogłębnego studium pozostałości - zwanych oryginałem, przenigdy z biblijnych przekładów  ów wiedzy wyłuskać się nie da.


Kto zatem stworzył ziemię?


Tak jak to ustaliłem na podstawie tekstów , którymi  współcześnie dysponujemy, ziemię wykreowały żeńskie cechy naszego Ojca,  wyodrębnione z jego całości. Nasza ziemska logika podpowiada, że ów wyodrębnione żeńskie cechy naszego Ojca można by nazwać MATKĄ, i tak właśnie  nieświadomie je nazywamy,  wypowiadając  co i rusz słowa  - MATKA NATURA. Sprawdźmy zatem w ST, czy słowo NATURA zostało w nim zapisane;


image


Okazuje się, że w Księgach kanonicznych ST słowo to zapisano  jeden raz  w Lb16. Zaglądamy tam zatem;


imageLb16,29
29 jeśli ci ludzie umrą śmiercią naturalną i jeśli spotka ich los taki jak innych ludzi, wtedy Pan mnie nie posłał. - BT


Bez zaglądania do oryginału wnioskuję, że powyższy przekład z PRAWDĄ nic wspólnego mieć nie może, bo jeśli ŚMIERĆ stanowi  dla kogokolwiek NATURĘ, to można takiemu komuś jeno współczuć. Zaglądamy  zatem do oryginału;


image

H4191  ימתון – Lb16,29  -   men die naturally 

Sprawdzamy  ile w tym przekładzie PRAWDY;


image


Słownik hebrajski nie zna słowa NATURA? To może translator google zna to słowo?


image

W taki oto prosty sposób rozeznaliśmy, że w ST ani razu nie występuje słowo NATURA. Dlaczego? Ano dlatego, że wersety w których ono występowało , sfałszowano poprzez zamienienie słowa NATURA na słowo JHWH, przez co „bóg”  Biblii raz jest miłością, a innym razem bezdusznym MORDERCĄ. Poprzez ten prosty zabieg, fałszerze odebrali kreatorską  chwałę NATURZE, a przypisali ją oszustowi JHWH.


Wspominałem wielokrotnie na blogach, że ze studium biblijnego jasno wynika, iż kościół rzymski , który uważany jest powszechnie za instytucję stojącą na straży BIBLII , został zniewolony przez boga wszechmogącego tego świata  - JHWH, czyli rząd światowy, który na bazie narracji NT wspólnie z internetowym  lukaszem nazwaliśmy WB  -  World Beast. Dlatego właśnie uczciwi hierarchowie owego kościoła wydumali  MARYJĘ,  którą oficjalnie uznaje  się w tym kościele za matkę  fałszywego zbawiciela chrystusa vel mesjasza, a nieoficjalnie za matkę - NATURĘ, czyli żeńskie cechy naszego OJCA, które to wykreowały dwubiegunowego matrixa nr2, czyli świat  eteryczno- elektromagnetyczny , w którym to powstała pierwsza dwubiegunowa ZIEMIA, lecz nie ta, na której obecnie przebywamy.

Ta ziemia  jest konstruktem powstałym przez kreację pokolenia NATURY, które do eteryki i elektromagnetyzmu dodało BIOLOGIĘ. Tak powstał kolejny ze światów – matrix nr3, w którym  życie zaistniało jako istoty eteryczno - elektromagnetyczno - biologiczne  powstałe na bazie geniuszu JAJKA  poddanego działaniu elektromagnetycznych PROGRAMÓW, dzięki czemu z tego samego biologicznego tworu, uzyskano najprzeróżniejsze formy życia,  które pierwotnie były istotami obupłciowymi, jak na prawdziwe ORGANIZMY przystało;

Jednokomórkowe organizmy;

Podstawowe funkcje życiowe, tj. rozmnażanie, odżywianie, wydzielanie, wydalanie, oddychanie, a także transport i ruch, pełnią w tych organizmach specjalne struktury, znajdujące się wewnątrz komórki[1].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizm_jednokom%C3%B3rkowy


Jak zatem pokazuje biblijna historia skonfrontowana z naukową wiedzą, bóg wszechmogący Jahwe , który nie stanowi obecnie już jednostki  lecz organizację zniewalającą ten świat, żadnego życia nigdy nie wykreował, a poprzez MORDERSTWO zaistniałe w DWUBIEDUNOWCU, które w biblijnych przekładach opisane jest jako historia Kaina i Abla, stał się jeno UZURPATOREM kreacji autorstwa prawdziwego STWÓRCY, czyli naszego OJCA i JEGO kolejnych pokoleń. Tak jak opisywałem już wcześniej , to Kain stał się pierwszym Jahwe  -  MORDERCĄ matki NATURY, a gdy został upolowany przez obecnych ziemian,  jego schedę przejęli myśliwi - tak zwana  grupa trzymająca władzę, która być może na początku - z niewiedzy,  tkwiła w przekonaniu, że jesteśmy jakimś poletkiem doświadczalnym tak zwanych KOSMITÓW, bowiem upolowany Kain vel Jahwe technologicznych uciech se nie żałował.

Przeanalizujmy teraz, czego tak naprawdę dokonał Jahwe;

Rdz2,18
18 Potem Jahwe bóg rzekł: «Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc». – BT

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo