4 obserwujących
68 notek
59k odsłon
259 odsłon

Ziemia

Wykop Skomentuj

Tak rzekomo powiedział bóg Jahwe, przed rozdzieleniem płciowości pierwszego mężczyzny, którego  z biblijnych przekładów znamy jako Adama. Sugerując się biblijnymi przekładami dochodzimy zatem do wniosku, że ADAM – mężczyzna,  posiadał pierwotnie obie płci, zatem nie mógł być mężczyzną w naszym rozumieniu, jak to ujęto w powyższym przekładzie.  Jeśli Adam nie był mężczyzną, to kim? W tekście oryginalnym dotyczącym tej kwestii  widnieje taki oto zapis;

Rdz2,6

image

Jak widać na screenie, bóg Jahwe ulepił hadam  האדם  z  hadamh האדמה.  Widzimy przecież jasno , że chodzi o te same słowa zapisane w różnych formach gramatycznych, z których drugie jest słowem żeńskim w  dopełniaczu liczby pojedynczej, a pierwsze, lekko podfałszowanym rzeczownikiem męskim w liczbie mnogiej, z brakującym znakiem jot. Oczywistym zatem jest, że Jahwe "ulepił" organizmy z organiki. Czy Jahwe  musiał ulepić jakiekolwiek  organizmy z organiki, czy też   organizmy istnieją w ziemi odkąd  wykreowały ją żeńskie cechy naszego Ojca – NATURA?  Zatem słowo , które przetłumaczono jako ULEPIŁ,  oznacza POBRAŁ.

Żeby nie zamulać przetłumaczę teraz  początek powyższego wersetu, albowiem zapisano w nim niebywałą naukową wiedzę;

Rdz2,6

Pobrał ZDRADA programy biegunów organizmów  pyłu wyżej organiki...

Druga część tego wersetu , której już nie tłumaczyłem  stanowi fałsz, będący narracją dotyczącą diametralnie innej kwestii. Jak zatem widzimy, Jahwe dokonał rozdzielenia płciowości organizmów, używając do tego celu PYŁKÓW unoszących się w powietrzu , które pobrał w co?  Logika podpowiada, że w jakąś PROBÓWKĘ, a następnie poprzez majstrowanie przy owych pyłkach,  rozkminił kwestię płciowości organizmów - zapewne pod MIKROSKOPEM, lub też posiadał taki wzrok, że uczynił to bez użycia dodatkowej OPTYKI. Proszę zauważyć, iż powyższy werset NAUCZA, że PYŁEK stanowi ORGANIZM zaopatrzony w elektromagnetyzm, w którym zapisane są PROGRAMY. Jeśli zatem człowiek jest organizmem, to co jest w nim zapisane? Ano programy, a te mają taką wspaniałą zaletę, że można je ZMIENIAĆ do woli.

Na mieście gadają, że jakiś czas temu ziemscy naukowcy , co to o komórce zwanej pantofelkiem wiedzą sporo, rozeznali, że w ów miniaturze widocznej jeno pod mikroskopem, znajduje się jakby podobieństwo genialnego  komputera ;

"Komórka jest organizmem żywym, a więc odżywia się, rośnie, rozmnaża, oddziałuje na bodźce ze środowiska, czasami może się poruszać."
https://www.bryk.pl/wypracowania/biologia/botanika/19043-komorka-podstawowe-informacje-pantofelek-budowa-i-rozmnazanie.html

Dlatego to pilny biblijny student, nie może pojmować naszego Ojca inaczej jak GENIALNEGO HIPERNAUKOWCA -  NIEDYPLOMOWANEGO SAMOUKA, nieposiadającego nawet pozwolenia na wyrobienie se pieczątki mgr.inż,  albowiem jak dotąd nikt Mu żadnego papierowego dyploma nie wystawił , ani nawet jednego kamiennego  obeliska nie wrzeźbił , coby geniusz Jego uczcić.  Jak wiemy z doświadczenia, naukowcy z racji nabytej wiedzy deklarują zazwyczaj ATEIZM,  przeto absolutnie w żadnych bogów takie naukowce nie wierzą i żadnych nie uznają, albowiem posiadają WIEDZĘ  , że wszyscy bogowie jak jeden, to SZCZWANE LENIWE NICPONIE, o czym jasno naucza  BIBLIA jak i świata tego historia.  Stąd też nasz Ojciec jako zdeklarowany stuprocentowy ateista,  bez najmniejszej domieszki agnostycyzmu,  żadnych, ale to żadnych bogów nie uznaje , ni też sam nigdy żadnym  bóstwem się nie ogłaszał, bowiem bogowanie jest przywarą GŁUPCÓW, a nie NAUKOWYCH GENIUSZY.

Wygląda na to, że nasz Ojciec nie może zamieszkać razem z nami, którzyśmy poprzydzielali sobie rozmaite TYTUŁU , a to naukowe, a to sędziowskie, a to prokuratorskie, generalskie czy kardynalskie, gdyż ON jako jedyny żadnego TYTUŁU nie posiada, przez co stałby się dla nas -  dyplomowanych pieczątkowców zwykłym  POPYCHADŁEM, na które nikt uwagi by nie zwracał, a z racji braku wykształcenia roboty by tutaj nie znalazł , co doprowadziłoby Go do głodowej śmierci. Chyba, że   wypowiedziałby publicznie  parę słów, a że gada jeno PRAWDĘ,  to natychmiast zostałby skuty w kajdany i osadzony w domu wariatów, albo we więźniu jakim, gdzie bytowałby na wikcie ziemskiej WŁADZY. Przeto nie chcąc obciążać więziennego BUDŻETU, czeka pokornie aż się ogarniemy.


marekpolandia2
 


 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo