Biblijnie
Wolność prawdy więzieniem kłamstwa
2 obserwujących
103 notki
34k odsłony
1044 odsłony

Wolność

Wykop Skomentuj

Zasiadłem właśnie przed komputerem niezwykle uradowany, bowiem pojawiła się w mej świadomości wiedza, która wyjaśnia kluczowe biblijne zagadnienie  wynikające z prowadzonych na blogach dociekań, mianowicie, dlaczego w biblijnym Kainie zaistniał błąd, który doprowadził do pierwszego w dziejach matrixów morderstwa,  którego to konsekwencją była inicjacja pierwszego boga JHWH.

Dawno temu napisałem notkę JAJKO, z której wynikło, że pierwsze istoty zaistniałe w dwubiegunowym eteryczno - elektromagnetyczno - biologicznym matrixie, zostały wykreowane z JAJKA poddanego działaniu programów Elohim;

Jak zatem podpowiada logika, DRUGIE  pokolenie eteryczno - elektromagnetycznych kreatorów,  autorstwa NATURY, powołane do istnienia w matrixie nr2 , stało się  AUTORAMI   JAJKA , z którego wykreowano życie eteryczno – elektromagnetyczno – biologiczne,  poprzez  aplikację odpowiednich PROGRAMÓW  do wykreowanych wcześniej jajek.
https://www.salon24.pl/u/marix392/987374,jajko


Zgodnie z matrixową chronologią wyłonioną z biblijnego studium , opisaną na tych blogach, programowy błąd,  który dotknął Kaina, powstał wówczas, gdy w kolejnym - dwubiegunowym matrixie pojawił się pomysł na dodanie do dotychczasowych eteryczno - elektromagnetycznych kreacji - biologii. Tak w matrixach pojawiło się JAJKO. Wychodzi na to, że biblijny Kain, którego rozważania  ukazały jako pierwszego boga JHWH, był konstruktem eteryczno - elektromagnetyczno - biologicznym, zatem stosując skrót myślowy, był CZŁOWIEKIEM, lecz nie koniecznie kształtem identycznym nam. Kain powstał z JAJKA poddanemu działaniu PROGRAMÓW Elohim, zatem był istotą  konstrukcyjnie identyczną  jak obecne.

Co zatem stało się przyczyną Kainowego dramatu? Otóż powstała niegdyś notka -  NAUKI ZE ŚWIATA SZTUKI, w której to zapisałem;

Najczęściej sięgamy do TRYLOGII autorstwa pana PROFESORA Sylwestra Chęcińskiego, albowiem PROFESOR Sylwester w swym wspaniałym dziele, nauk tyle zawarł, że...
https://www.salon24.pl/u/marekpolandia/975294,nauki-ze-swiata-sztuki


Oto KLUCZOWA  z takich nauk profesora Chęcińskiego, umożliwiająca zrozumienie perypetii Kaina ;


image

Co oznacza słowo  ZBUK ?


Zbuk (inaczej zapartek, purtko) – zgniłe jajko, powstające z niezalężonych jaj w czasie inkubacji lub też w wyniku upływu czasu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbuk


Jak widzimy, ZBUK to niezalężone JAJKO, inaczej ZAPARTEK. Czym przeto nie zostało zalężone biblijne JAJKO, z którego powstał  KAIN  -  pierwszy bóg JHWH? Ano nie zalężono tego jajka MIŁOŚCIĄ , stąd też i z tego powodu powstał ZAPARTEK - zwany ZAPRZAŃCEM.

Pan Sławek od Ojca Pio co i rusz  powtarza, iż Ojciec Pio naucza , aby nikogo nie potępiać, każdemu wybaczać, i nawet dla największego ZAPRZAŃCA usprawiedliwienie znajdować.  Zgadzam się  z tymi słowami Ojca Pio, wypowiedzianymi przez ciało pani Krystyny, a powtarzanymi nieustannie przez pana Sławka, albowiem pochodzą one z nauki o JEDNOŚCI, a ta może pochodzić tylko od MIŁOŚCI. Słowa te uzmysławiają nam jednoznacznie, że zanim zechcesz skopać komukolwiek tyłek, zbadaj osobiście co z nim jest nie tak, a poznasz przyczynę  jego ZAPRZAŃSTWA. 

Analizując dotychczasowe biblijne rozważania, dochodzę do przekonania, że matrixowa historia opisana w biblijnych dziejach, literaturze i wszystkim co istnieje, nauczyła  KAINA vel JHWH, powstałego w wyniku błędu opisanego wyżej - programu MIŁOŚCI, a co za tym idzie - JEDNOŚCI. Skoro pan Sławek twierdzi, że rozmowy z Ojcem Pio, które rozeznaliśmy jako technologię mind control, trwają od ponad pięćdziesięciu lat, a notka SOKRATES pokazała, że technologii tej używa bóg JHWH, ewentualnie  jego  duchowi vel programowi spadkobiercy, to o czym to świadczy? Ano o tym, że nawet jeśli komukolwiek z nas przytrafi się jakieś PROGRAMOWE nieszczęście, w każdym przypadku wraca do korzeni, a naszymi korzeniami jest MIŁOŚĆ, zaszczepiona nam przez naszych RODZICÓW, czyli BOGA z Rdz1.

Czy można mieć jakiekolwiek pretensje do Kaina vel JHWH, że ów bóg został  pozbawiony MIŁOŚCI  w wyniku PROGRAMOWEGO błędu, wynikającego z wyżej opisanych przyczyn? Na działanie  PROGRAMÓW , o których istnieniu pojęcia zielonego się nie miało, nikt z nas wpływu mieć nie mógł, zatem i pretensji do nikogo mieć nie powinien. W kwestii duchowego vel programowego potomstwa Kaina, sprawa ta wygląda analogicznie. Co to oznacza? Nic innego jak to, że programowy podział na MY i ONI w tym momencie przestaje istnieć, bowiem nie ma najmniejszych podstaw, by oskarżyć kogokolwiek o cokolwiek. Sam wielokrotnie pisałem, że nie mam najmniejszego wpływu na to kim jestem, albowiem nie ja sam siebie zrodziłem , i nie ja przypisałem sobie cechy własnego charakteru. Dopiero wówczas gdy pojawiła się we mnie jako taka świadomość, wynikająca z biblijnego studium, zrozumiałem, że na to co  stało się wcześniej wpływu nie miałem żadnego, zatem zacząłem się zastanawiać, czy mam jakikolwiek wpływ na cokolwiek, co stanie się TERAZ. 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale