Blog
matBlog
Mat Szczasiuk
Mat Szczasiuk Student prawa, początkujący sędzia piłkarski
0 obserwujących 66 notek 24691 odsłon
Mat Szczasiuk, 18 kwietnia 2013 r.

Ruch Palikota o papieżu...

 Ruch palikota nieomieszkał skomentować wyboru kardynała Bergoglio na papieża. Oto konferencja prasowa pajaców palikota:

 

Zawsze mnie dziwi, że o sprawach Kościoła i religii najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy mają ją w poważaniu. No ale temat przecież chwytliwy, więc można zresetować obraz antyklerykalnej lewicy w oczach społeczeństwa, by nie pomyślało, że damy spokój ciemnogrodzkiemu (nomen omen) katolicyzmowi. Przecież katolicyzm zakłada, a wręcz za dogmat przyjmuje, że stosunek pedofilski to najlepszy sposób zbliżenia się do Boga, wódka jest lepsza niż kościelne wino, a im większa kasa na kler tym większa szansa na zbawienie. Katole w to wszystko tyle wieków wierzyły, a teraz na szczęście jest ruch palikota, który prowadzi systematyczne uświadamianie społeczeństwa katolickiego, że jest to złe. Szok!! Pogrążeni w maraźmie zabobonnej religii, tudzież średniowiecznym gusłom katole zaczynają w końcu rozumieć, że w Kościele jest problem pedofilii, pijaństwa i chciwości. Gdyby nie Palikot, przepraszam, palikot, to nikt by tego nie odkrył. 

Niestety dla rp (ruch palikota; nie myllić z Rzeczpospolitą Polską- RP!!) społeczeństwo katolickie ma świadomość problemów z jakimi zmaga się Kościół i ku zdziwieniu palikociarni, nawet mu się to nie podoba i domagają się zmian. Ku rozpaczy wyżej pokazanych pajaców (swoją drogą jeśli Kościół i kler to zło wcielone, to czemu łysy ma koloratkę? czy wyobraża sobie ktoś, by mówiąc o zbrodniach Hitlera ubrać SS-mański mundur?) ich opinie są ostatnimi, z którymi chcą się zapoznać i które mogliby brać pod uwagę. Dla kogo zatem ta konferencja? Dla nie-katolików, albo tych którzy są ochrzczeni, ale religia im wisi. Dlaczego ludzie, którym religia jest obojętna i którzy każą mi i wszystkim innym ludziom akceptować (bo to już nie jest tylko tolerancja) wszystkie dziwacta, które obok normalnosci nawet nie leżały, mówią mi jak mam żyć i w co wierzyć. 

To normalne dla dzisiejszej elity, że wiedzą lepiej. palikociarnia mieni się liberalną, wolnościową (przepraszam wolnościowców, ale oni się tak tylko sami okreslają. Nie obrażajcie się!), ale to nie przeszkadza jej odgórnie narzucać tego co mają myśleć o Katolicyźmie. Jako katolik i po prostu człowiek moralny uważam, że pedofilia, alkoholizm czy chciwość to po prostu zło i trzeba z tym walczyć. Ale nie nazywając papieża "ch*jem" czy szydząc z koloratki (Cejrowski o koloratce: http://www.youtube.com/watch?v=is9WNOpAvJM) czy rzucać oskarżenia bez żadnych dowodów, bo przecież nigdy nikt nie udowodnił Bergoglio, że był kapusiem. A jaruzelski jako największa szuja w tym kraju jest godna szacunku i podania ręki. Świat się kończy.

Urywam ten wpis i kończę bo zaraz zwymiotuje...i tak za dużo poświęciłem słów pajacom. 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Autor To jest niemoralne, byśmy My podatnicy dokładali się do ludzi, którym przez długi...
  • @ZBYSZEK Zerknijcie do przepisów gry w piłkę nożną! I zostawiam do oceny kwestii kartki...
  • @szewach Luter nie walczył z Kościołem, tylko zatroskany o to co się w nim dzieje chciał...

Tematy w dziale