1 obserwujący
1 notka
256 odsłon
234 odsłony

Zamieszanie w mediach społecznościowych

Mateusz Kobylski, screen YT z 14.12.20
Mateusz Kobylski, screen YT z 14.12.20
Wykop Skomentuj6

Drodzy czytelnicy,

Witam na moim blogu, w którym będę notował spostrzeżenia ze świata mediów społecznościowych.

Jest 14 grudnia 2020 roku kiedy to piszę, a powód tej treści jest prosty. Zaczęło się od zmian na Facebooku i Instagramie, gdzie dowiedziałem się o zmianach na tych portalach, które nastąpią od 16 grudnia 2020 roku. Byłoby to dziwne, ale jakoś bym przeszedł obok tego, gdyby nie sytuacja z poniedziałku, czyli dnia kiedy piszę ów tekst kiedy zdarzyła się rzecz dziwna. Otóż na cały dzień unieruchomiono polskiego YouTube. To znany serwis z krótszymi lub dłuższymi formami wideo.

Pytania jakie od razu sobie zadałem czy to zmiany dokonywane przez administrację platformy, czy też jakiś cyberatak. Jedno i drugie nie wykluczone z tego względu, że w obecnych czasach nie wiele rzeczy może już zdziwić. Tak czy siak dla mnie, czyli 25 latka, który od kiedy pamięta istnienie YouTube było równe funkcjonowaniu McDonalda zawsze, bez względu na święta. Jednym słowem był on formą, która była nie przerwana, ciągła i dostępna o każdej porze. Ja co prawda nie mam żadnego związku z YouTube, bo jak wiemy należy ta platforma do koncernu Google, aczkolwiek dziwię się, że popełnili takie ruchu szczególnie tuż przed świętami, kiedy liczby odsłon mogą być co raz to większe, a wpływy z reklam co się przekłada na pieniądze większe niż na co dzień.

Jak ta sytuacja się zmieni sam jestem ciekaw. Może usprawnią jeszcze YouTube, albo dojdzie jakaś nowa forma, kto wie? Czekamy co przyniesie życie. Poniżej zamieszczam obrazek, tak ku pamięci niedowiarkom i dla potomnych. 

Pozdrawiam wszystkich

Mateusz Kobylski

Właściciel agencji social media MattKob Media

instagram:https://www.instagram.com/mattkobylski/

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie