28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  133   0

DEBILIZM POLSKIEGO ŻYCIA PUBLICZNEGO

Wczoraj, w sobotę o godzinie 11 była konferencja prasowa Prezesa PiS. Tematy były dwa. Suwerenność polityczna i Wieloletni Plan Finansowy Polski. W czasie tej konferencji nie padło ani jedno pytanie w tych sprawach. Dziennikarze pytali o różności, a najczęściej o piątkową nieobecność Pana Prezesa w Sejmie i ewentualnie o Krzyż.

Suwerenność i finanse Państwa, to są naprawdę najważniejsze polskie problemy. Kurna chata! Przecież to chodzi o naszą NIEPODLEGŁOŚĆ i nasze PIENIĄDZE. Trzeba być ostatnim pochrzanionym mułem, aby nie zainteresować się naszą niepodległością i naszymi pieniędzmi.

Wszystkich zgromadzonych na sali dziennikarzy guzik to obchodziło To jest ich dziennikarska kompromitacja i świadectwo ostaniego ogłupienia. Polską niepodległość mają w swoich wypasionych sempiternach. Innym przejawem skrajnego skretynienia jest potraktowanie prośby o przywrócenie kulturalnego poziomu polskiej debacie politycznej - jako wznowienie wojny polsko polskiej.

Rozumiem, jeśli zwrócę dziecku, małemu palikocikowi uwagę:
- Grzecznie proszę, nie klnij, - pójdę do więzienia za brutalną agresję.
- Gdy dziecko wrzaśnie do mnie: "Zamknij ryja sukinsynu", pójdę do więzienia za nie zamknięcie ryja. 
Tak wygląda dojrzała demokracja?

Nie, moim zdaniem tak wygląda idiotyzm, odjechana skleroza umysłu, hipokryzja, albo niestety skrajnie zła wola. Nie sądzę, by którykolwiek ze zgomadzonych na sali reporterów był idiotą.

 

Cała ta medialna hałastra dobrze wie co robi.

Oni wszyscy pracują w gazetach, telewizjach i róznych innych mediach by pisać, gadać i wygłupiać się do i dla debili, kiboli i różnych innych prymitywów, którzy są prawdziwym elektoratem Platformy Obywatelskiej. To jest ten elektorat, który bez żadnych oporów moralnych gotów jest złapać za to, co podleci, by rozbijać czaszki profesorków w okularkach, razem z ich uniwersytutkami w barchanowych majtach. To jest ten elektorat, który przesiąka nienawiścią i pogardą, pozbawiony wszelkich oporów moralnych pije czarny pijar z ust Posła Palikota i Jego przyjacół. Pije, chleje i czeka na swoją wymarzoną kryształową noc. Spójrzmy na taki dokument:

Oto link: http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/026401.htm

Proponuję przewinąć całość tego dokumentu. Jest prawie trzysta obwodów wyborczych Cudów nie ma. Tylko dwie pozycje są inne od pozostałych we Wrocławiu:
poz. 279. Zakład Karny Nr 1, ul. Kleczkowska 35.......91.69%
poz. 286. Zakład Karny Nr 2, ul. Fiołkowa 38............94.65%

Wynik w całym mieście..........................................64.57%

Oczywiście mowa o procentach poparcia dla Bronisława Komorowskiego. Czy wskazanie środowiska kryminalistów jako szczególnych wielbicieli Platformy Obywatelskiej nie jest już świadectwem statystycznej prawidłowości?

Propaganda Platformy Obywatelskiej jest świadomie tworzona i reżyserowana dla najgłupszych Polaków. Opowiadanie o wykształconym elektoracie z wielkich miast jest tylko kłamliwym podlizywaniem się tej grupie ludzi, którymi propagandyści gardzą najbardziej.
No bo powiedzcie mi ludzie, jak można szanować profesora albo artystę, który głosuje tak samo jak złodziej albo bandyta? 

______________________________________________________________________________________________________ 309.700

 

 

 

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale