28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  51   0

Czego durny Giertych nie wie?

Dekadencja umierającego imperium, pojawia się od 100.000 lat, systematycznie co jakiś czas. Najstarszą kpiną z tej dekadencji było udane przeprowadzenie przez Kaligulę procedury mianowania konia senatorem w rzymskim Senacie. Tego durny Giertych nie wie, albo wie i nie pojmuje i dlatego nawet nie ma pojęcia, jak się zbłaźnił przed prawdziwymi intelektualistami, zarzucając Ludwikowi Dornowi przyprowadzenie psa do polskiego parlatorium.Ośmieszył się on osobiście, ośmieszyli się wszyscy jego sojusznicy, którzy także nie wiedzą i nie pojmują jak bardzo są przejrzyści, jak bardzo widoczna jest ich prymitywna gra. Widać cały jednolity front tęczowej koalicji, jedną myśl, wspólny cel. Widać zwykłą samoobronę przestępców złapanych na gorącym uczynku. To widać, to czuć ten zapach  strachu i podłości.Tak to widzą wszyscy prawdziwi intelektualiści, uczciwi dziennikarze, to widać, jak bardzo król jest nagi, jak bardzo podły i obdarty jest jego mityczny majestat.Problem jest tylko jeden, tych prawdziwych intelektualistów, ani uczciwych dziennikarzy w polskich mediach nie widujemy, czasem tylko, wrzuconych pomiędzy Kalisze, agresywne, zadufane w sobie dziwne osoby, cienie salonów z czasów komunizmu. Prawdziwych intelektualistów już w mediach nie ma.Intelektualiści to my. Naszą misją jest obudzenie świadomości tego co jest obecne w nas wszystkich, a o czym zawyczaj nie pamiętamy, a co wroga postawi jaskrawo widocznego na odkrytym polu, jasno widocznego, obcego, nawet w całej jego potędze.

Nawet groźnego i krwawego, z całym jego jadowitym zamiarem. 
I nas, razem, w pełni świadomych swej szlachetnej przeszłości i skarbu naszej tożsamości, stojących twarz w twarz z wrogiem. To jest wtedy czas na uderzenie husarii. Musimy wiedzieć jaki jest cel ataku. Musimy wiedzieć kim jest napastnik. Proszę czytać tekst nr 53. "Tajemnicze słowo UKŁAD". Koniecznie proszę sięgnąć do umieszczonych niżej przypisów. Nie działamy razem, czego żałuję, ale dochodzimy do prawdy, która nie jest niestety ani prosta ani łatwa, do jej ogarnięcia potrzebna jest praca. Tak to jest.Memento mori, zdrajcy Ojczyzny.
Fig. 1. Tuskolalandia
(Plasmodium Falciparum)____________________________________________________________________________ Charakterystyczna i bardzo wymowna jest ta reakcja zniecierpliwionego dziennikarza, który z tyłu wołał: "ale to już wiemy", gdy Ziobro po raz kolejny tłumaczył, że mówił o podważonej wiarygodności polityków opozycji. Przecież nie to chcieli dziennikarze usłyszeć. Przecież zostali wysłani by uzyskać jakąś kompromitującą informację o min. Ziobro, o prezydencie lub o PiS-ie. Nic innego ich zupełnie nie interesuje.
Nie interesuje ich czy to Krauze decyduje, czy chronić takich polityków jak Lepper, czy nie, tej decyzji nie podjął przecież Kaczmarek, on tylko kornie zameldował się u Krauzego i złożył relację. Decyzję, co robić dalej podjął Krauze.
Nie interesowało ich, że dla niektórych urzędników i posłów, ważniejsze jest meldowanie się i wykonywanie poleceń Krauzego niż rządu. Nie interesowało ich , że szef policji wykonuje telefoniczne polecenia "pana od śrubek w samochodzie", a swojego premiera stara się wyprowadzić w pole.
Takie rzeczy ich nie interesują, bo nie za to im płacą.
2007-09-02 18:56 mastep 0 392
http://freeyourmind.salon24.pl/30906,index.html#comment_471623
 

Witam, Cały czas o to chodzi.
„Chodzi wyłącznie o to, by widzom czy słuchaczom zapadły w pamięć właśnie te, do upadłego powtarzane w pytaniach wątpliwości i dezinformacje. Tylko to jest celem tego typu działań medialnych."
Zadawanie głupich, irytujących pytań, drążenie kłamstwem.
Potem mozna przez pół dnia deliberować w studio z "ekspertami" - co autor miał na myśli?
Dobór ekspertów gwarantuje utrwalenie kłamstwa.
I o to chodzi.
Pozdrawiam
 2007-09-02 18:55 Maryla 261 5974
http://freeyourmind.salon24.pl/30906,index.html#comment_471619 
_______________________________________________________________________________ 
Bardzo jest interesujące, red. Krzysztof Leski w sprawozdaniu parlamentarnym dla "Kuriera" w TVP3, dzisiaj o 14:45, bardzo starannie wyraźnie i powoli i z całą powagą powtarzał zarzuty i pomówienia Romana Giertycha, wypowiedziane na konferencji prasowej LPR. Brednie te wypadły nawet dużo lepiej, niż słowa samego długiego Romana. Chwilę później "Kurier" zilustrował to sprawozdanie skrótem filmowym z relacjonowanej przed chwilą konferencji, gdzie tow. Giertych, już własnymi słowami powtórzył, to co i red. Krzysztof Leski. Czy chodziło o to by  widzom i  słuchaczom zapadły w pamięć właśnie te, do upadłego powtarzane dezinformacje?
- Czy może red. Krzysztof Leski idealnie zachowuje neutralność, nie wtrącając się?
Zgodnie z taktyką:
- Nic mnie to nie obchodzi, ja tylko robię swoje, powtarzam co słyszę.
_______________________________________________________________________________ 
Jak sądzisz Michaelu
czy długo jeszcze tej opozycyjno-merdialnej jatki, aż zobaczymy wszyscy, że król jest nagi? Czy są szanse na pokonanie tej Hydry, której ciągle odrasta jadowity łeb? Ludzie chcieliby, żeby już nastąpił przełom. Ludzie są zmęczeni...
Pozdrawiam.
2007-09-03 14:11 Kwasoodporny 13 510

PS: 1Dziennikarz stacji telewizyjnej TVN, Rymanowski został złapany na gorącym uczynku dezinformowania premiera rządu kraju, w którym jest teraz akredytowany. Czynił to w czasie oficjalnego wywiadu, udzielonego mu przez premiera. Wywiad z Prezydentem.
To jest taki news, że warto by było by ktoś o tym napisał, albo nawet skomentował gdzieś w telewizji, tak aby ten skandal stał się dostępny polskiej opinii publicznej. Taki jestem naiwny, że to piszę!
PS: 2Jeszcze wczoraj dyskutanci Salonu24 wiedzieli, że kolejna próba "wrobienia" Prezydenta w sitwę z układem, przy pomocy kolejnego kłamstwa o interwencji w sprawie Krauzego, będzie następną akcją  Samoobrony układu, zrealizowaną przez GW.  Bezczelność tej sitwy nie zna granic.
PS: 3
tux-nie-man, 1972 blox.pl,
odpowiedzi na komentarze są na mojej poprzedniej stronie, następne będą jak gdyby nic, już poniżej.
____________________________________________________________________________ Przypisy:
[1] http://freeyourmind.salon24.pl –„ Rozmowa z Prezydentem” (Free Your Mind)
[2] http://maryla.salon24.pl „…na przyzwoitość nie ma co liczyć i zlecenie na premiera” (Maryla)
[3]
http://perlyprzedwieprze.salon24.pl  Dziennikarze i “kapitalizm polityczny” (tad9)
[4] http://salski.salon24.pl  „Tajny przepis” na zianie nienawiścią (*andy)

39.658 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale