28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  308   0

Już wiem jaki jest wynik wyborów. Czeka nas ciężka praca.

"Skandal Stulecia." i druga "Nocna zmiana"

UWAGA!!!

Ten tekst nie jest taki sam jak wczoraj. Pozory mylą. Jak już tu jesteś, nie rezygnuj. Zapraszam do czytania komentarzy, może nawet są ciekawsze od tego tekstu na początku. Proszę także o dalsze komentarze, o Wasze wpisy.

Np.@ Bardzo mi się spodobalo jak Mikołaj Wójcik odpowiedział niejakiemu irasiadowi. To skopiowałem ten komentarz, jest na samym dole. Warto obejrzeć. Dalej w tekście, czerwonymi czcionkami jest to, do czego odsyła linkiem customer1.
Jest niezwykły skandal.
Wystarczy teraz ominąć to co niżej pisane ciemną czcionką i zacząć czytać ponownie od czerwonej czcionki, dużo niżej. W omijanym tekście też jest mowa o skandalu, o "skandalu stulecia". Liczę, że czytają mnie teraz Polacy za granicą, to jest warte udziału Polonii w obronie polskiego interesu narodowego przed czymś takim, co teraz dam pod poważną rozwagę.
Wyobraźmy sobie, 10.01.07 odbyła się wielka operacja dywersyjna z osobistym udziałem premiera Władimira Putina...

* * *

Po pierwszym komunikacie Państwowej Komisji Wyborczej, informującej o wyniku, Premier Jarosław Kaczyńsi powiedział m.in:
Nie daliśmy rady szerokiemu frontowi, od Faktów i Mitów, które kiedyś zatrudniały Grzegorza Piotrowskiego, mordercę ks. Popiełuszki (...) po Gazetę Wyborczą, różne telewizje, Platformę...
Takie słowa premiera zacytował jeden z reżimowych dziennikarzy, z takim komentarzem:
- A jednak nieuleczalny.
Ale niestety taka jest ponura i najprawdziwsza prawda. Tak prawda, jak debata Premiera z Donaldem Tuskiem była debatą.

To nie była debata Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem, ale z KIBOLAMI. To nie miało nic wspólnego z debatą. Pisałem gdzieś w komentarzu, że na miejscu prezesa Urbańskiego wywaliłbym całą tą bandycką publiczność natychmiast za drzwi. Nawet przy użyciu policji.
Byłaby afera?
Byłaby.

Ale wtedy każdy Polak wpatrzony w szkiełko zobaczyłby na własne oczy co jest grane.
Gdzie jest prawdziwa agresja i pogarda i jakim ten Tusk w rzeczywistości jest politycznym cieniasem.
Tchórzliwie schował się za plecami prawdziwych bandziorów.
Nie stanął do uczciwego pojedynku, o którym mówił pięć razy dziennie.
Jak przyszło co do czego, to zadekował się za wyjącymi zabijakami.
A taka Monika Olejnik?
Ta agresywna harpia, czy ona zadawała pytania?
Taka jest ponura prawda i głównym błędem jaki premier popełnił, to była uporczywa próba prowadzenia tej gry fair.
Mimo wszystko.
Premier nie chciał palić za sobą mostów, wciąż miał nadzieję na sojusz w interesie polskiej racji stanu. Może nawet nie chciał widzieć tego nieustającego, i już bardzo zniechęcającego pasma łajdactw.
Niestety taka jest prawda tej kampanii, wszystkie łajdactwa, brutalne ataki, jadowita nienawiść, idiotyczne czasem kłamstwa grane były z zadziwiającą bezczelnością, bo każde łajdactwo Platformie uchodziło na sucho, dziennikarze udawali, że nic się nie stało.
Kompletnie wroga, idiotyczna polityka przemilczania. Każde łajdactwo Platformy, odwracane było natychmiast, jak w piaskownicy:
- To nie ja, to oni!

Prymitywne metody czarnej propagandy, jazda bez trzymanki.
Wszystko natychmiast było przechwytywane przez dziennikarzy i bezczelnie jadowicie, obracane przeciwko PiS. Teraz przyjdzie czas na systematyczne pokazanie i dowody zwykłego przestępczego łajdactwa. Gdzieście wtedy byli reżimowi dziennikarze?
Zawsze po stronie łajdactwa i prymitywnej obrony korupcji.
Dziennikarze śledczy w obronie korupcji. Ciekawe.

Jakie to niskie, jakie podłe!
Taki złodziejski kabotynizm. Pobił bandzior staruszkę, a ta małpa na policję pobiegła. Co za świństwo. Takie gadanie jak Komorowskigo. Identyko. Złapała CBA gangsterzycę z immunitetem na gorącym uczynku. Komorowski widzi w tym świństwo.
Taka jest moralność wodzów Platformy Obywatelskiej.
Tak, panowie obiektywni dziennikarze.
Wczoraj była to jazda na rządzących. Teraz musicie Panowie przejść do opozycji. Nie widzę. Fakt, Wy należycie do układu z komuną. Nie przejdziecie do opozycji. Kto wam płaci? Ten wymaga.
A teraz będziemy dokumentowali wszelkie łajdactwa. Rzeczywiste konkretne łajdactwa. Także kłamstwa w obronie innych łajdactw. Nie tylko robotę Macieja Knapika. Wiadomo. CBA nie przetrwa. Albo stanie się kolejną Służbą w obronie przekrętów.

Wracają dobre czasy dla politycznej korupcji. Wracają dobre czasy dla każdej korupcji.

Mija zły sen pana W. Sadurskiego. Sam to napisał. Mam nadzieję, że jest tylko słodko naiwny.
Dobre czasy wracają nawet dla skorumpowanego Leppera. Dla skorumpowanej Beaty Doroty Sawickiej i jej łajdackiej sfałszowanej konferencji prasowej. Zestawiałem fakty na poprzedniej stronie. Taaaki numer. Takie łajdactwo.
I co?
I co na to reżimowi dziennikarze?
Co powiecie na łzy z gliceryny?
Zwykli zdrajcy własnej etyki zawodowej.
Platforma Obywatelska jest już teraz partią Bogdana Zdrojewskiego i kiboli Grzegorza Schetyny, z wrocławskiego klubu futbolowego "Śląsk".

Naiwni p.o. dziennikarzy, panowie pseudo-redaktorowie pseudo-śledczy:
- Niestety, plan pani Beaty Doroty Sawickiej jest prawdziwy i realny.
Po prostu rutynowa procedura.
Nikt mi nie wmówi, że 99% polskich dziennikarzy śledczych nie widziało takiego planu w realizacji.
Nie uwierzę.
Ten plan będzie realizowany od czerwca, najpierw trzeba tylko napisać ustawy.
Wracają dobre czasy takich przekrętów, które będą dotyczyć wszystkiego co się da
i dotyczyć będą polskiej ropy,
i gazu,
i miedzi,
i autostrad,
i stadionów,
i pieniędzy unijnych,
i prasy,
i radia,
i telewizji.
I oczywiście programu polskiej suwerenności energetycznej, która też jest na sprzedaż.
Przecież "mordy kochane" z SLD wzięły już pierwszą ratę łapówki, ze trzy lata temu.
Czekali, aż się doczekali.

Jak panowie redaktorzy myślą, dlaczego PO akurat trzy dni przed wyborami kupiła sobie ze sto tysięcy głosów, za ponad 4 miliardy złotyych i zapłaciła akcjami PGNiG?
Łajdactwo stulecia, dlaczego się stało?
No, a teraz, na wolnym rynku Rosjanie sobie te akcje skupią i będą mieli już 15%. Dla nich to jak za friko.
Ile im brakuje?
To się Panowie zdziwią. Prawie nic. Takie teraz są układy.
To wszystko dzięki panom pełniącym obowiązki dziennikarzy, całkiem naturalnie przy okazji zatrudnionych jako najemnicy różnych mniejszych i większych ważnych panów. Czujni dziennikarze śledczy, co już bardziej wspólników przypominają.
Dziękujemy Wam za tę niecną posługę.
W zamian życzę szybkiego końca kariery.

Jedyną korzyścią z tej kampanii wyborczej jest fakt, że już chyba ostatnie maski spadły. W tym kontekście zdemaskowanie głupca jest nawet rodzajem miłego odkrycia.
Patrzcie pństwo, to zwykły dureń, a byliśmy przekonani, że łajdak.
Dobrze to o nim świadczy, prawda?
Po mojemu to jest także koniec kariery politycznej Donalda Tuska. To jest pewne, pomimo zwycięstwa Platformy Obywatelskiej w tych wyborach. Ostatnie maski opadają z hukiem. Szkoda, że ostatnie kłamstwa ujawniają się po wyborach. Szkoda, że taki wynik wyborów, naraża na ogromne niebezpieczeństwo najbardziej ambitne plany rozwoju Polski.

Trochę z innej beczki.
Jest niezwykły, jeszcze jeden, kolejny skandal,
liczę, że czytają mnie teraz Polacy za granicą, to jest warte udziału Polonii w obronie polskiego interesu narodowego przed czymś takim, co teraz dam pod poważną rozwagę.
10.01.07 odbyła się wielka operacja dywersyjna z osobistym udziałem premiera Władimira Putina, który robił 10.10.07 szczyt kaspijski w Turkmenistanie i Kazachstanie, aby zakryć, zrobić dywersję szczytowi w Wilnie, który odbył się także 10.10.07. Szczyt organizowany był przez prezydentów pięciu państw. Polski szczyt energetyczny, wynik dwóch lat ciężkiej pracy dla uzyskania dla Polski suwerennej roli ważnego operatora energetycznego w regionie Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Nowy sens ekonomiczny dawnej polskiej tradycji. Piękny wkład do pokrzepienia polskich serc. I dlatego Rosjanie chcą zgnoić tę inicjatywę. Dlatego posługuję się tak gorliwym Tuskiem. Pisałem. Tylko po to trzeba było odsunąć PiS od władzy, aby można było polskę odsunąć od interesów z ropą naftową i gazem. A miał to być wspaniały projekt:

"Polska Brama do kaukaskiej ropy, dla Polski i Europy"

Lubię to! Skomentuj121 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale