14 obserwujących
940 notek
339k odsłon
  145   0

Rodacy, jutro około godz. 09:00 w PE wystąpi

Premier Rządu IV RP Mateusz Morawiecki
w obronie suwerenności RP i KONSTYTUCJI RP.

Doszedłem, jak mniemam do słusznego wniosku, że gdyby przewodnicząca Komisji Europejskiej Niemka: Ursula von der Leyen, jej komisarze, m.in. Czeszka Vera Jourowa i sędziowie z TSUE umieli przeczytać z uwagą i zrozumieniem Traktat Lizboński, to by dzisiaj nie było tych ataków na Polskę i Węgry oraz wywoływanych zadym w Brukseli i Luksemburgu przez Ursulę Von der Leyen i Verę Jourową, przy czynnym współudziale sędziów wrogich Polakom z Trybunału Stalinowskiego UE.
Zastanówmy się na tym szczegółem;
czy Komisja Europejska pod batutą Ursuli von der Leyen ze swoimi komisarzami ludowymi i TSUE mają wspomagać poszczególne kraje UE w ich szybszym i harmonijnym rozwoju po pandemicznym czy ich rozwalać od środka i zewnątrz?!
Po tym, co obecnie widzimy na salonach Brukseli i Luksemburga, to Ursula von der Leyen, jej komisarze ludowi i sędziowie TSUE - pozbawiają państwa UE solidarności międzypaństwowej i próbują swoimi działaniami poza traktatowymi, odebrać słabszym państwom UE odwiecznie im przynależną suwerenność i prawo do decydowania o sobie, jako niepodległym państwom zrzeszonym gospodarczo w UE!
Zadaję sobie pytanie; czy rząd Niemiec z prezydentem Francji Emanuelem Macron, parlamentem i rządem Holandii, chcą państwa UE utrzymać w całości zapewniając im solidarność międzypaństwową i rozwój gospodarczy, czy oni chcą ze względów polityczno-wodzowskich UE - rozwalić?!
Rozdział: I – RZECZPOSPOLITA, art. 5 Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.
Koniec, kropka!

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale