ekonomista  grosik ekonomista grosik
74
BLOG

Komisarze ludowi w Polskim Sejmie w osobach Komorowskiego i Nies

ekonomista  grosik ekonomista grosik Polityka Obserwuj notkę 6

Ponieważ oglądałem w TVP-info posiedzenie kompromitujące Komisję Regulaminową, którą prowadził niezgodnie z regulaminem Niesiołowski, ponieważ odwołano poprzedniego przewodniczącego bez konsultacji z nim.

Niesiołowski zrobił taki bałagan nie dopuszczając nikogo do głosu, że wyglądało to na Targowicę, a nie na posiedzenie Komisji Regulaminowej za cały ten cyrk odpowiada Komorowski.

Na Konferencji Prasowej marszałek Komorowski w żywe oczy kłamał;

bo co innego było na tej mizernej Komisji, która właśnie oglądam, a co innego on przedstawił dziennikarzom!

Przy okazji zrobił wykład dziennikarzom na temat presji i jego roli jako marszałka Sejmu, w jej likwidowaniu za pomocą wice-marszałka Niesiołowskiego; o zgrozo!

Komisja miała się zebrać we wrześniu nagła zmiana terminu była po to, by p. Ziobro nie mógł na czas dotrzeć, czyli skazano go zaocznie!

Wstyd mi za ten Sejm marszałków z PO i za społeczeństwo, które takich dyktatorów dopuściło do koryta-władzy!

Przełączcie na TVP-info cyrk dalej leci jak kabarecik!

skromny - kochający wiedzę, i ludzi tolerancyjnych ...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (6)

Inne tematy w dziale Polityka