Blog
PRAWO I PRAWDA
ekonomista  grosik
ekonomista grosik jestem jak Sokrates odkrywcą wiedzy i dzieł tworzenia manualnego; malarstwo rzeźba, etc
0 obserwujących 670 notek 261443 odsłony
ekonomista grosik, 9 czerwca 2017 r.

Masoneria i Iluminaci ...

415 2 0 A A A

Ponieważ kiedyś interesowałem się starożytnymi cywilizacjami, tajnymi stowarzyszeniami i ich symboliką po czasy współczesne więc, ciut tu was uświadomię, abyście nie mylili dwóch różnych tajnych organizacji/stowarzyszeń, o różnych tajemnych rytuałach wtajemniczenia i strukturze organizacyjnej, tj: Masonerii, która składa się lóż i rytów z Zakonem Iluminatów.

Przedstawię wam wiedzę w bardzo krótkim rysie historycznym, który dotyczy tych dwóch organizacji współpracujących dzisiaj z sobą, a mimo to, nie będących jednością/jednią - czymś tożsamym!

Wolnomularstwo - SZTUKA KRÓLEWSKA, wywodzi się z okresu budowy piramid, m.in., najsławniejszego budowniczego, tj; kapłana Imhotepa, architekta, i budowniczego piramidy Dżesera 2650 r., p.n.e., oraz z okresu budowy PIERWSZEJ ŚWIĄTYNI, tkz: ŚWIĄTYNI SALOMONA (966 - 586 r p.n.e.), której architektem i mistrzem murarskim był Hiram Abiff, a który posiadł tajemnice świętej; symetrii, geometrii - zamordowany przez swoich podwładnych jeszcze przed zakończeniem budowy PIERWSZEJ ŚWIĄTYNI - ŚWIĄTYNI SALOMONA.

Później jednak, został on ożywiony za pomocą uścisku; "grip of a Master Mason - uścisku Mistrza Kamieniarskiego, o nazwie "Strong Grip of a Lions Paw - silny uścisk łapy lwa".

Hiram Abiff, kiedy powstał z grobu i powrócił do życia, to pierwsze jego słowo po zmartwychwstaniu do dzisiaj jest najbardziej skrywaną tajemnicą przekazywaną przez przywódcę wolnomularzy/masonów, tylko następnemu przywódcy masonów!

Tajemnica mistrzów budowlanych, zawsze przechodziła z ojca na syna i była tajemnicą danego mistrza rodu wolnych murarzy.

Wszystkie symbole wolnomularskie, późniejszej masonerii, wywodzą się od czasów budowy egipskich piramid i ŚWIĄTYNI SALOMONA.

Wolnomularskie cechy pierw zajmowały się budową; świątyń, pałaców, zamków obronnych, itp.

A później te cechy murarskie i ich symbolikę przejęła arystokracja i najbogatsi mistrzowie cechów murarskich, i nie tylko!

Teraz do masonerii należą: najwięksi/najbogatsi; bankierzy, finansiści, oligarchowie, szefowie największych i najbogatszych korporacji, członkowie rodów królewskich.

I jak już zauważyliście nie budują oni; świątyń chrześcijańskich, pałaców, zamków obronnych, itp., tylko nowy ład społeczny, gdzie nie ma BOGA STWÓRCY, jest za to Szatan - ojciec kłamstwa i ludzkiej podłości; świata rozkładu moralnego, i świata doczesnej ludzkiej zgnilizny!

Co do Iluminatów, to:

Iluminaci - satanistyczny zakon religijny, powstały w 1776 r., składający się z bardzo bogatych wyznawców Szatana, którego celem jest oddanie Szatanowi; społeczeństw ziemi, pazernych na uciechy i dobra materialne ziemskiego świata!

"Iluminat - oświecony", pochodzi od Lucyfera czyli, niosącego światło w rozumieniu okultystycznym.

Prawdziwy cel Iluminatów:

Rekrutowanie rekrutów do Zakonu Iluminatów, których obowiązują trzy drogi:

- deizm czyli wiara w Szatana, ojca oświecenia; wmawiając rekrutom, że BÓG STWÓRCA po stworzeniu świata i ludzi, zostawił człowieka samemu sobie.

- ateizm czyli, całkowite odejście od BOGA STWÓRCY i DEKALOGU,

- satanizm czyli, Szatan jest prawdziwym ich bogiem, bo daje; szczęście, bogactwo i radość.

Prawdziwym celem Iluminatów, jak i Masonerii jest bezsprzeczna władza nad światem:

Cel ten rozpisany jest na siedmiu kierunkach, tj;

- zniszczenie wszystkich istniejących demokratycznych, prawicowych rządów,

- likwidacja postaw patriotycznych,

- likwidacja własności prywatnej,

- likwidacja prawa dziedziczenia własności,

- likwidacja rodziny, jako podstawowej komórki społecznej,

- zniszczenie wszelkiej religii, prócz satanizmu.

- stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentach cywilizacji, wszechwładnego rządu światowego pod patronatem Lucyfera mylonego, nawet przez nich z Szatanem!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

skromny - kochający wiedzę, i ludzi tolerancyjnych ...

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Walczą i rozpaczliwie kwiczą, bo Reforma Sądu Najwyższego otworzy wrota do rozliczeń...
  • Z "Okrągłego Stołu" komuchom i liberałom - zdrajcom z KK NSZZ SOLIDARNOŚĆ, KOR; pozostały,...
  • - oni mogą sobie zablokować swoją rurkę podczas sikania, i nic ponad to!

Tematy w dziale Rozmaitości