14 obserwujących
856 notek
320k odsłon
192 odsłony

Dalsza dechrystianizacja UE.

Wykop Skomentuj8

Z dzisiejszego przemówienia nowego przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Davida Sassoli – lewaka, jasno wynika, że nie będzie ochrony wartości chrześcijańskich, rodzin, tylko będzie walka z populistami, dalsza dechrystianizacja UE, ochrona LGBT, ideologii gender i promowanie multikulti!
Przypominam wam rodacy, że najważniejsze stanowiska w urzędach UE zajmują marksiści, tj; lewactwo i chadecy, którzy mają tyle wspólnego z chrześcijaństwem, że go z całą stanowczością i perfidią zwalczają!
Oszukiwanie się dzisiaj, że państwa zachodniej UE, nadal podtrzymują wartości chrześcijańskie, solidarność między narodami; jest albo brakiem rozumu, albo bujaniem w świecie fantastyki - oczywiście lewackiej fantastyki - utopii.
Obecny przewodniczący UE David Sassoli mówi nam o przestrzeganiu zasad demokracji - błazen!
W Polsce członkowie Rządu Polski zostali wybrani w wyborach powszechnych większością głosów Polek i Polaków w wieku wyborczym - czyli, demokratycznie.
I pytanie;
skoro Rząd Polski jest z wyboru demokratycznego, to dlaczego lewackie i liberalne śmiecie z zachodniej UE pod batutą Berlina atakują Rząd Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego, a poprzednio pani Premier Beaty Szydło?!
Czas najwyższy, by Parlament Europejski i Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej sprecyzowali, czym ich zdaniem dzisiaj jest DEMOKRACJA w UE i WARTOŚCI, jakimi kierują się najwyższe urzędy UE?!
Z tego co obecnie robią najwyżsi urzędnicy UE z Brukseli i Strasburga: Polsce, Węgrom, Anglii, czy Rumunii wynika jasno, że oni nie wiedzą, co to jest DEMOKRACJA i jakimi wartościami kieruje się UE - bolszewicka zaraza!

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka