0 obserwujących
185 notek
111k odsłon
  763   0

:-)))

 Na wzrok mi padło czy to jest ten sam człowiek od mszy zamachowej?

 

Tu w oryginalnym rozmiarze: 

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_ssWFKAkI5hIOylwYf0Ov6tWqIY9XIrKt.jpg

 http://your-art.sk/wp-content/uploads/2012/01/Jaroslaw-Kaczynski-PiS-march-_5-300x168.jpg

 
 
 
 
 
 
Tradycyjnie Paradę Równości chciały zakłócić jakieś pedały domagające się "męszczyzn".
 
 
 
http://niezalezna.pl/42464-prowokator-z-krakowskiego-przedmiescia-zdemaskowany-andrzejek-w-ramionach-palikota
 

Prowokator z Krakowskiego Przedmieścia zdemaskowany. "Andrzejek" w ramionach Palikota

Dodano: 16.06.2013 [20:51]
Prowokator z Krakowskiego Przedmieścia zdemaskowany. "Andrzejek" w ramionach Palikota - niezalezna.pl
foto: screen FB
Andrzej Hadacz znany dotąd z ostrych słów i zachowań na Krakowskim Przedmieściu, okazał się współpracownikiem Janusza Palikota i Ryszarda Kalisza. Prowokator, podający się za "obrońcę Krzyża" został zdemaskowany.

W Internecie robią furorę zdjęcia jak Andrzejek (tak Hadacz jest nazywany ze względu na swój mizerny wzrost ) wtulony w ramiona Ryszarda Kalisza szepcze mu do ucha oraz ramię w ramię z Robertem Biedroniem i Januszem Palikotem przemawia do zebranych na wczorajszej paradzie równości. "Koniec z dyskryminacją! Jesteście całkiem przyzwoici!" - krzyczał Andrzejek do zgromadzonych zwolenników promocji homoseksualizmu. Swoje "wystąpienie" z tęczowej platformy zaczął od okrzyku "Słońce świeci dla wszystkich", a zakończył deklaracją, że "każdego 10-ego na Krakowskim Przedmieściu" będzie mówił, "że jesteście całkiem przyzwoici".

Jak się okazuje show Andrzeja Hadacza nie był tak spontaniczny, jakby się mogło wydawać. Fotoreporter Gościa Niedzielnego ujawnił na swoim blogu (www.fb.com/sila.obrazu) że Andrzejek swoje wystąpienie konsultował z Januszem Palikotem i burmistrzem Ursynowa Piotrem Guziałem.


Szymczuk pisząc o Andrzejku napisał, że "na paradzie równości okazał się być również (a może przede wszystkim) człowiekiem Palikota". Jak zauważa fotoreporter "akurat tego dnia jego zachowanie nie było takie absurdalne". - Zdjęcie zrobiłem przez szparę w banerze jednej z lawet, Panowie ustalali sobie w dobrej atmosferze co i jak "Pan Gdzie Jest Krzyż" ma powiedzieć... Ciekawe... - opisał fotografię Jakub Szymczuk.

Andrzej Hadacz był również "gwiazdą" spotu wyborczego PO, wyemitowanego kilka dni przed wyborami. Jak oceniają zgodnie komentatorzy i politycy, 30-sekundowy filmik "Oni pójdą na wybory, a Ty?" którym Platforma straszyła Polaków, w dużej mierze miał wpływ na wynik wyborczy. Andrzejek występuje tam dwa razy. Gdy krzyczy "Tusk albo Komorowski w łeb"oraz z wściekłością rzuca "Nienawidzę ich!".

Dziś jego ujawnienie się w ramionach Ryszarda Kalisza i Janusza Palikota wiele tłumaczy...
 
Autor: 
Żródło: 
 
 
http://klientnaszpan.blogspot.com/2010/09/kucharz-bin-ladena.html
 

NIEDZIELA, 19 WRZEŚNIA 2010

Kucharz bin Ladena

 

Sztucznie zorganizowany i sztucznie podtrzymywany konflikt o krzyż przed pałacem prezydenckim w Warszawie można obserwować jak w laboratorium. Wprawdzie zamiast powiększającego szkła mikroskopu mamy do dyspozycji tylko szkło ekranu telewizora, ale wprawnemu oku to wystarczy.

Twarze postaci przewijających się w obrazkach sprzed pałacu prezydenckiego 12 sierpnia 2010 nie należą do ludzi pobożnych. Są to najprawdopodobniej twarze funkcjonariuszy.

 


Na pasku u dołu ostatniego zdjęcia widzimy, że kucharz Osamy bin Ladena dostał 14 lat więzienia. Gdyby kucharz Lenina otrzymał wyrok podobnej wysokości lub większy, nie mielibyśmy dzisiaj takich problemów z Rosją. Dziś Rosją rządzi wnuk kucharza Lenina, Władimir Putin.

 

 
 
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale