W wyborach na Prezydenta Niemiec jest rowniez kandydat NPD, partii bliskiej pogladami kandydatki pani Prof. Gesine Schwan.
http://www.tvn24.pl/12691,1601633,0,1,niemcy-wybieraja-prezydenta,wiadomosc.html
"...Gesine Schwan, była rektor Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, może liczyć w pierwszej turze na 514 głosów socjaldemokratów i Zielonych.
Skrajna lewica i prawica mają swoich kandydatów
Własnego kandydata - aktora Petera Sodanna - wystawiła postkomunistyczna Lewica, mająca 90 delegatów w Zgromadzeniu Federalnym. W kolejnej turze ugrupowanie to może jednak poprzeć Gesine Schwan.
O urząd głowy niemieckiego państwa ubiegać się będzie także skrajnie prawicowy pieśniarz Frank Rennicke, wystawiony przez ekstremistyczne ugrupowania Narodowo-Demokratyczną Partię Niemiec (NPD) i Niemiecką Unię Ludową (DVU), mające w sumie cztery głos."
.............
Poprzez polityczną reaktywację i legalizację nielegalnych, dyskryminujących, sądowych i jugendamtowskich zakazów języka polskiego Polakom w Niemczech przez Pania Prof. Gesine Schwan oraz kontynuację polityki wymuszonej integracji wychowuje się w Niemczech od lat Polaków, którzy nie potrafią mówić, czytać i pisać po polsku, takich jakich zawsze sobie życzyła niemiecka polityka i administracja.
Pani Prof. Gesine Schwan przebiła tutaj nawet najsmielszych ideologow NPD i mogę tylko przypuszczac, jej zadowolenie z tego,że ludzie o podobnych antypolskich pogladach z NPD beda kandydowac na stanowisko Prezydenta Niemiec i byc moze NPD poprze jąrownież, podobnie jak lewica.
Polskim czytelnikom prezentuję na stronie Bundestagu jej kolegę,kandydata na prezydenta Niemiec, okrzykniętego wreszcie nie tylko na ulicy, ale i na niemieckich salonach politycznych jako legalnego neonaziste, Francka Rennicke:
http://www.bundestag.de/parlament/wahlen/146/rennicke.html
PS. Szybko usunieto wizerunek kandydata, kolegi pani Schwan, jest jednak link do jego strony internetowej. Udawanie stanowiska, jakoby Bundestag sie dystansowal od Neonazizmu i jego wyznawcow w Niemczech jest wyraznie czytelne.
Przenikliwy.Pisze o mało znanej patologii. Od stanu wojennego jestem głownie w Niemczech gdzie reaktywuje się od roku 2000 politycznie sterowana kulturę i Eksport NEOkultury Wiodącej Kultury Niemiec -"DEUTSCHE LEITKULTUR"- Zakazy języka polskiego polskim dzieciom i rodzicom w Niemczech są jednymi z objawów realizacji tej Niemieckiej Polityki NEOkultury polecam dokumentalny film polski pod tytułem POLNISCH VERBOTEN oraz reportaże Uwaga i Interwencja które są przelinkowane poniżej Inne dokumenty o działalności organizacji JUGENDAMT są dostępne w Google video oraz Youtube pod hasłem JUGENDAMT. Moj syn Filip oduczany jest języka polskiego w Gütersloh, siedzibie koncernu Bertelsmann i to za wiedza fundacji Bertelsmanna,krzewiącej niemiecka kulturę na całym świecie. Zakazy języka Polskiego są wydane przez dwa niemieckie sady i Jugendamt oraz Kinderschutzbund. Bartoszewski:"Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i - jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków - "przestać uważać bydło za niebydło"." Kopiowanie i redystrybucja tekstów bez zgody autora są dozwolone wyłącznie do celów niekomercyjnych i za podaniem pierwotnego źródła. Lista zablokowanych komentatorow roszpunka, Oda, Cichutki, Voit, borisx, Amstern, Moomintroll, Zachcio, Enrico Palazzo, Franz Maurer
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka