48 obserwujących
1324 notki
892k odsłony
  157   0

Dynamit w tupolewie

Notka o zśnięciawstałej rybie

Czy wyobrażacie sobie Macieja Laska obnoszącego się z triumfem na wieść, że zagraniczni  eksperci udowodnili, iż tupolewa z bratem prezesa na pokładzie wysadzono dynamitem a nie - jak twierdzą pisowcy - trotylem?

Pewnie nie,  tymczasem od czasu sprostowania przez niemieckiego ministra, że Niemcy nie znaleźli w Odrze rtęci (o rtęci w pierwszych badaniach niemiecki minister faktycznie mówił) pisowcy triumfują tak, jakby wszystkie ryby na wieść o tym ZŚNIĘCIAWSTAŁY  i równocześnie domagają się sczeźnięcia PO.

Obiektywnie sytuacja wygląda tak, że ze względu na geografię już trzy tygodnie temu to my powinniśmy poinformować Niemców, że coś do nich płynie a nie czekać aż dopłynie. Najprawdopodobniej otrzymalibyśmy pomoc techniczną - choćby dlatego, że taka leży w ich interesie ale wtedy prowadziliśmy z nimi wojnę o reparacje. wojnę o pomoc Ukrainie i kilka innych wojen.

Nie jestem przekonany ale podejrzewam, że pisowcy od początku wiedzieli, co się stało, że próbowali zatrucie czymś zneutralizować, rozcieńczyć i spłukać wodą ze zbiorników retencyjnych więc to co dzisiaj da się wykryć to już tylko produkty neutralizacji  zrobionej ukradkiem i po amatorsku.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale