Katastrofa smoleńska
Odetchnęliśmy z ulgą - znakomity fachowiec w dziedzinie lotnictwa

nadal będzie pracował dla naszego kraju.

Wszak nikt inny nie będzie wnikliwiej przybliżał Jarosława Kaczyńskiego do prawdy i szukał "wybuchów przeprowadzonych w specjalny sposób", od których poległ jego brat.

Naprawdę to "prof. dr inż" Wacław Berczyński potrafi jedynie znaleźć numer swojego konta bankowego i podsumować pieniądza płynące na nie od polskiego podatnika. Znalezienie stosownego rozdziału przepisów FAA (debata na UKSW) oraz wykonanie prostych działań arytmetycznych z dziedziny techniki (IKS przekracza jego zdolności intelektualne.
Nie zdziwiłbym się, gdyby kopie dokumentów przetargowych gubił po różnych knajpach i na fotelach samolotów - przecież cytowany mail nie miał prawa trafić do mojej skrzynki.
Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka