Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  3111   0

Kukiz o grasującej w Polsce hordzie Tuska i Platformy

Kukiz o grasującej w Polsce hordzie Tuska i Platformy
 
Spostrzeżenia Kukiza dotyczące aktywności Tuska i jego kumpli przywiodły mi na myśl efekty najazdu hordy dzikusów, Tatarów , którzy pozostawiają po sobie tylko zgliszcza i wyludnienie .
Przeraża jednak jedno spostrzeżenie Kukiza o bezsilności Polaków patrzących na podpalaną przez prymitywnych barbarzyńców Polskę . Polaków milionami uciekających przed hordami Tuska w lasy, czyli za granice III RP .
 
Kukiz "PO przebija nawet PZPR. Jesteśmy bezsilni"...Te zielone wyspy i inne cuda na patyku, a przy tym zapaść służby zdrowia, bezpieczeństwa państwa, dług publiczny i podwyższanie podatków oraz okradanie naszych przyszłych emerytur. Do tego przekonanie o nieomylności, arogancja i uśmiech samozadowolenia na twarzach. Platforma coraz bardziej przypomina mi - a w paru kwestiach nawet przebija - SLD i ich protoplastów - PZPR. Mówię tu o nepotyzmie, czarowaniu PR-em i działaniach pozorowanych, czyli nieróbstwie „....( źródło)
 
O okupacji Polski przez hordy Tuska i Układu tak pisze Łysiak w artykule pod tytułem „ Czas partyzantów
 
„Mieszkańcy „Polski alternatywnej” nie mają najmniejszych wątpliwości, iż III RP to wspólne dzieło dwóch bratnich „firm” (SB i WSI), a Okrągły Stół roku 1989 był „służbową” manipulacją, misterną grą cywilnej i wojskowej bezpieki kreującej „nową rzeczywistość ....”Im bardziej ta parszywa wojna jest wygrywana przez Salon, tym bardziej Antysalon (obywatele antylewicowi, antyróżowi, antymichnikowscy, antyplatformerscy) czują się leśną partyzantką toczącą desperacki bój o tradycyjne cnoty. O prawdę, honor i elementarną przyzwoitość. O Dekalog i Krzyż. O prostą regułę życia: „pewnych rzeczy się nie robi”. Cieszyć musi ta partyzancka determinacja masy ludzkiej, a boli, że wciąż brak sukcesu „.....( źródło )
 
Mam obawy , że marzenia Łysiaka o partyzantce są tylko marzeniami , że już nikt nie przeciwstawi się hordzie i zagładzie , która ta niesie Polsce i Polakom. Niewolnicze podatki, nędza i wywłaszczanie . Polacy mimo nędzy ich życia , łupienia przez hordę jednymi z najwyższych podatków na świecie nie buntują się. Wielki naród, który stworzył Solidarność, który wyrwał fundamenty komunizmu skarlał
 
Przypomnę opinie The Economist „Wschodnio Europejscy  politycy , prawdopodobnie powodu ich  historii przywykli do, przywykli do bycia posłusznym  twardym  instrukcjom z  zewnątrz , i budzącego uznanie wprowadzania ich brutalnie . Wyborcy nie wyrażają zbytnio sprzeciwów . O ile Zachodni Europejczycy rozpoczynają zamieszki, kiedy są dociśnięci , o tyle ich wschodni odpowiednicy biernie emigrują „...(więcej )
 
I jeszcze na koniec wrócę do mechanizmów , dzięki którym horda, Układ ją wykorzystujący eksploatuje Polaków , niszczy polskie społeczeństwo i zagraża bezpieczeństwu państwa .
 
Fragment „ W świecie amerykańskich mediów , a także wśród ekonomistów , natura i historia Rezerwy Federalnej to temat zrozumiały i znany , wokół którego zarazem panuje zmowa milczenia .Jest to obszar na który nikt nie ma wstępu. Każdego dnia amerykańskie media potrafią na okrągło , niczym wykonujący żmudna pracę badawczą , debatować nad problemem małżeństw homoseksualnych , lub innym w sumie mało istotnym tematem . Próżno jednak szukać wzmianek na temat kontroli emisji pieniądza , a przecież to właśnie jest problem , który codziennie i bezpośredni dotyczy każdego człowieka , każdego centa wypracowanego dochodu , każdej tak istotnej dla zysków od kapitału płatności odsetek od udzielonej pożyczki „... Fragment z książki Song Hongbinga „Wojna o pieniądz” , strona 62 .
 
 
 
700 tysięcy rodzin zadłużonych we frankach , obkładanie długami III RP Polaków . Polityka podatkowa i kredytowa wywłaszczająca Polaków na rzecz oligarchii polityka budująca o czym alarmują organizacje międzynarodowe najbardziej rozwarstwione społeczeństwo w Europie .Horda dokonała eksterminacji polskiej klasy średniej.
Horda tak spustoszyła Polskę, tak ja eksploatuje ,tak okrada Polaków że zrobiła z większości narodu polskiego nędzarzy, którzy pomimo tego ,że ciężko pracują są zależni od ochłapów , jakie im horda rzuci. Bez nich nie są w stanie ani oni ani ich rodziny przeżyć
 
Marek Mojsiewicz
Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale