Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2278k odsłon
  729   0

Mulewicz Socjalistyczna Europa wprowadzi kartki

 
Państwo lub instytucje Unii mają zatwierdzać szefów prywatnych firm (autentyczne!).”....”„Europa chce socjalizmu, monopolu państwa, sztucznego pełnego zatrudnienia, a w końcu kartek na wszystko „ tak pisze Dr Jarosław Mulewicz, były główny  negocjator Układu o Stowarzyszeniu Polski  z UE „....(źródło)
 
Niemcy budując swoja socjalistyczną IV Rzeszę , Unię Europejską Narodu Niemieckiego pełnymi garściami czerpią z dorobku jej poprzedniczki , socjalistycznej III Rzeszy . Lewica rządząca Niemcami za Hitlera przejęła tak jak teraz chce Unia pełnię kontroli nad przemysłem . Socjalistyczna Unia tak jak podaje Mulewicz chce zlikwidować własność prywatną , bo tego sprowadza się pomysł zatwierdzania szefów prywatnych firm ,. Innymi drogami likwidacji firm prywatnych jest takie ich obciążenie podatkami , aby tylko te które dostaną dotacje czy zamówienia rządowe mogły przetrwać.
 
Unia Europejska Europejska Narodu Niemieckiego nie tylko będzie kontrolowała przemysłu , ale zarządzała ludnością , nawet w tak delikatnymi kwestiami jak rozrodczość . Przy skali opodatkowania, które jest faktyczną konfiskatą wszystkich dochodów., rodzina bez ulg i dotacji nie jest wstanie utrzymać i wychować dzieci . Socjaliści będą decydować jakie grupy dyskryminować i nie przyznając zasiłków i dotacji pozbawić ich efektywnie prawa do posiadania dzieci. Niedługo będziemy świadkami inżynierii społecznej wzorowanej na socjalistycznym reżimie Niemiec nazistowskich Przykładem zarządzania jest alokacja milionów ludzi . Socjalistyczne Niemcy Niemcy Hitlera rozwiązały to z pomocą łapanek i transportu wagonami bydlęcymi . Współczesna socjalistyczna IV Rzesza rozwiązała to dyskryminacją takich regionów jak Polska i zmuszając miliony Polaków do przekształcenia się w tania siłę roboczą dla europejskich fabryk
 
Mulewicz „Na razie Unia brnie dalej, aby staćsię Mumią Europejską i skansenem”.... „W świecie Unia staje się coraz mniej konkurencyjna ekonomicznie.Armii urzędników i wydatków publicznych państwa Unii nie mają czym finansować,więc zadłużają się bez końca albo wewnątrz „...”Stworzone wcześniej mechanizmy funkcjonowania Unii zdegenerowały się i powodują, że organizacja przestała być promotorem wzrostu gospodarczego. Proponowane reformy w postaci ściślejszej integracji politycznej i uwspólnienia długu, polityka stymulowania wzrostu kosztem jeszcze większego deficytuspowodują zwiększenie armii urzędników i skończą się tysiącem nowych regulacji, jeszcze bardziej krępujących biznes. „.....”Średnio 100 tysięcy regulacji w dziesięć lat, czyli po 10 tysięcy rocznie. Przypominają się słowa piosenki: „...co by tu jeszcze spieprzyć, panowie, co by tu jeszcze". „....”Jednego miesiąca pod wpływem lobby rolnego ukazuje sięopinia wzywająca do picia mleka. Drugiego miesiąca podwpływem lobby ekologicznego ukazuje się opinia wzywająca do niepiciamleka i niejedzenia produktów mlecznych, bo krowy wydzielają więcej metanu niż samochody, zatruwając środowisko. „.....”Firmy sąwzywane dokierowania się w swojej działalności gospodarczej nie zyskiem, ale względami społecznymi.A jak mają sfinansować cele charytatywne bez zysku, to już nieistotne.Państwo lub instytucje Unii mają zatwierdzać szefów prywatnych firm (autentyczne!).Państwa są wzywane do rozdymania deficytów budżetowych i hojnego finansowania słusznych celów społecznych.Na pytanie zadane radnej z Austrii, jak to zrobić, skoro państwa i tak padają pod ciężarem długów, usłyszałem, że to nie jej rzecz, bo nie jest ekonomistą, ale prawnikiem, i ostatecznie można zawsze pożyczyć w Chinach.„...”W Unii też niedługo będą kartki na „f" -  fszystko, jak w znanym z czasów komuny dowcipie o podwyżkach, o ile ktoś się wreszcie tym rządom urzędników nie sprzeciwi. Przedsiębiorczość nie dość, że jest dławiona, to ma fatalną reputację, bo po co podejmować wysiłek i ryzyko, kiedy można pracować dla państwa czy dla Unii za o wiele większe pieniądze i bez ryzyka?„....(źródło)
 
Marek Mojsiewicz
 
Mam na facebook u ponad pięć tysięcy znajomych. Osoby chcące otrzymywać informację o nowych tekstach kliknięcie „lubię to „ na moje stronie publicznej Marek Mojsiewicz
 
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale