Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2144k odsłony
1465 odsłon

Narodowo Socjalistyczna koalicja Giertycha i Ziobry

Wykop Skomentuj6

Piłsudski „Ja was przepraszam, panowie, ja was przepraszam – to miało być zupełnie inaczej” – powiedział marszałek Piłsudski do ukraińskich żołnierzy w 1921 roku podczas wizyty w obozie w Kaliszu, po podpisaniu w Rydze traktatu pokojowego.”....(źródło)
 
Dokładnie to samo może teraz powiedzieć Ukraińcom żyjący spadkobierca idei jagiellońskiej Piłsudskiego , Jarosław Kaczyński . Na naszych oczach dokonuje się kolejna zdrada współgospodarzy , budowniczych I Rzeczpospolitej ,Ukraińców . Jego brat , który staje się legendą , mitem politycznym był prawdziwym polskim mężem stanu , bo odbudował , kontynuował liczącą kilkaset lat geostrategiczną polską ideę .
 
Narodowy Socjalizm Ziobry plus obłąkana chęć Giertych zniszczeniu Kaczyńskiego to antypolska mieszanka narodowego socjalizmu .
 
Z pewnością najwybitniejszym współczesnym piłsudczykiem , spadkobiercą marzeń Marszałka był Lech Kaczyński . Cała jego polityka była tego dowodem. Wierność idei jagiellońskiej jest immanentną cechą polskiego męża stanu .
 
Piłsudski „Ja was przepraszam, panowie, ja was przepraszam” . Za Giertycha
 
Giertych „Szczekający piesek pisowski, który szarpał za nogawkę Polski Kościół i trzymał, żeby noga nie poszła za bardzo na wschód, został z kawałkiem szmaty w zębach. To jest początek końca PiS – mówi w rozmowie z „Wprost” Roman Giertych. „...”Były wicepremier uważa wizytę w Polsce metropolity Cyryla w Polsce i podpisanie porozumienia z polskim Episkopatemza „wydarzenie bez precedensu w ciągu ostatnich 1000 lat”. Cerkiew nie zbiera takich tłumów, jak kościół katolicki w Polsce,ale jego powiązanie z władzą skutkuje wpływem na całe rosyjskie elity. Jeśli więc Cyryl przychodzi i mówi: przyjeżdżam do kraju Europy Zachodniej, to co to oznacza? To oznacza, że jedna z najważniejszych osób w Rosji, zwierzchnik Kościoła prawosławnego uznaje Polskę za kraj znajdujący się poza imperium – przekonuje były wicepremier. „...(źródło) Giertych to najzwyklejszy zdrajca Rzeczpospolitej , tej Obojga Narodów
 
 
 
Piłsudski „Ja was przepraszam, panowie, ja was przepraszam”Za Ziobrę
Ziobro „„Solidarna Polska” wspiera działania Kościoła Katolickiego w Polsce na rzecz pojednania polsko-rosyjskiego, gdyż obecnie to właśnie Kościół wydaje się być szczególnie predestynowany do wypełnienia tej roli. Przede wszystkim dlatego, że nie będzie go w żaden sposób instrumentalizował. Nie będzie wykorzystywał do osiągnięcia jakichkolwiek doraźnych korzyści. Kościół daje gwarancję, że pojednanie może być rzeczywiste, albowiem uczyni wszystko, aby było ono oparte wyłącznie na prawdzie. Oczywiście do zbliżenia pomiędzy narodami potrzebny jest i czas i wola drugiej strony. 
Zdaję sobie sprawę z tego, że stosunki polsko-rosyjskie obarczone są strasznym dziedzictwem historii; wielkimi krzywdami, wyrządzonymi Polsce przez zrodzony w Rosji komunizm sowiecki. Na stosunkach polsko-rosyjskich ciąży też sprawa niewyjaśnionej po dziś dzień katastrofy smoleńskiej, za co odpowiedzialność ponoszą zarówno rząd polski, jaki rząd rosyjski.”..(źródło )
Ja was przepraszam, panowie, ja was przepraszam”za hańbę jaką narodowi polskiemu przynoszą Giertych i Ziobro
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz.

 

 
Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale