Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2216k odsłon
  1315   0

PiS wzmocnił ochronę Kaczyńskiego w obawie o....samobójstwo ?

Wyborcza pisze „Prezes PiS Jarosław Kaczyński z prywatnej ochrony korzysta od co najmniej dwóch lat. Płaci za to partia. I to dużo. - Dotarliśmy do faktur, z których wynika, że miesiąc pracy ochroniarzy wynajętych przez Prawo i Sprawiedliwość może kosztować nawet ponad 100 tys. zł - pisze "Newsweek". Tygodnik podaje, że prezesa i jego warszawski dom ochraniają pracownicy GROM Group.”.....”Dlaczego usług ochroniarzy były tak kosztowne? "Newsweek" pisze, że w cenę wliczono m.in. podnajem budki znajdującej się na posesji sąsiadującej z willą Kaczyńskiego. Barak stał się siedzibą ekipy chroniącej dom prezesa. - Budka wygląda jak punkt obserwacyjny - zamiast szyb ma wstawione lustra weneckie „....(źródło)
 
Zamach Smoleński, komando seryjnego samobójcy, podobne do tego grasującego na Litwie to nie przelewki . Należy się cieszyć , że PiS poszedł po rozum do głowy. Być może zbyt późno . Reżimowe media podają daty rozpoczęcia wzmocnionej ochrony Kaczyńskiego , z których wynika ,że nastąpiło tuż po Zamachu Smoleńskim.
Warto przypomnieć ,że Jarosław Kaczyński też miał lecieć razem z Bratem do Smoleńska.
 
Jan Olszewski tak to wspomina „„ Obawiałem się że w katastrofie mogli zginąć obaj bracia Kaczyńscy |....(więcej) .
 
Do tego dochodzi morderstwo na tle politycznym , jakiego dopuścił się były członek Platformy w którym faktycznym celem był Kaczyński .
 
Seryjne samobójstwa jakie dotknęły później polityków najlepiej świadczą , że słusznie wzmocniono ochronę Kaczyńskiego .
 
Ciekawe , że reżimowe media nie dziwią się , że opozycyjna partia musi wydawać krocie na ochronę swojego lidera, niczym w jakiś skorumpowanym , prymitywnym bambusolandzie.
 
Rymkiewicz nazwał Kaczyńskiego najwybitniejszym mężem stanu od czasu Piłsudskiego . Jest kluczowym , ba głównym i najważniejszym obecnie politykiem w Polsce . Tuska wymienianą kogoś innego i poza lekkim zawirowaniem po kilku miesiącach nikt o nim nie będzie pamiętał. Kaczyński zbudował jedyną w Europie zorganizowaną, faktyczną anty oligarchiczną opozycję w Europie.
 
Proszę sobie tylko wyobrazić jak wyglądałaby Polska teraz , gdyby Jarosław Kaczyński wsiadł wtedy , tak jak zamierzał do samolotu lecącego do Smoleńska. Ziobro, Kurski, Michał Kamiński, Kluzik Rostkowska razem z ich „masterem „ Palikotem rozerwaliby PiS na szczepy, a o jego ochłapami bawiły by się nawet nie brytany , ale zwykłe rozszczekane kundle z reżimowych mediów. Jeszce długo , nawet po pomyślnym przeprowadzeniu sukcesji w Obozie patriotycznym Kaczyński jako gwarant i polityczny patriarcha będzie Polsce potrzebny.
 
Pozostaje pytanie dlaczego właśnie teraz, kiedy nędza spowodowana okupacja II Komuny coraz bardziej zaczyna wypychać Polaków na ulice media próbują sprowokować PiS , aby zdjął ochronę Kaczyńskiego ?
 
Osobiście radziłbym jeszcze wzmocnić ochronę kilku politykom PiS , w tym Kamińskiemu (CBA), oczywiście aby ochronić go przed ….samobójstwem .
W końcu II Komuna wciąż żywa .
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
 
Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale