Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2265k odsłon
  1498   0

Zdziarski Kaczyński i Tusk To walka na śmierć i życie

 

Niemiecki i urząd pracy zaproponował dziewiętnastolatce pracę w domu publicznym”....” Do zdumiewającego działaniaurzędników państwowychdoszło w niemieckim Augsburgu. Dziewiętnastoletnia dziewczyna otrzymała list z państwowego urzędu pracy,w którym zaproponowano jejprace w domu publicznym„.....”Domy publicznesą legalne w Niemczech od 2002 roku, dlatego urzędów pracy mogą oferować posadyw tak zwanych dzielnicach czerwonych latarni. Oferuje się zresztą nie tylko oferty pracy kelnerek czy barmanek. Bild przypomina, że w 2005 roku doszło do podobnego skandalu, gdybezrobotnej programistce z Berlina zaproponowano jej prace ko prostytutka.Gdy dziewczyna kategorycznie odmówiła zmniejszono jej wysokość zasiłku motywując to odmową podjęcia zatrudnienia.„....(źródło )
 
Palikot „Jeśli już mówimy o legalizacji, to czy nie za bardzo Ruch Palikota odleciał chcąc zalegalizować sutenerstwo?- O legalizacji sutenerstwa mówiłrzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek. Ale ja się z nim zgadzam. „......” nie można zwalczyć tego sektora rynku” „..”jak i dla dobra państwa, które może na tym zarabiać. .(więcej )
 
Tomasz Terlikowski „Prostytucja okazuje się „fajną zabawą" i sposobem na wyzwalanie Polski z okowów zacofania i konserwatyzmu. „....(więcej )
 
Maciej Zdziarski „Donald Tusk i Jarosław Kaczyński stoją naprzeciwko siebie. Tylko jeden z nich może wygrać.To walka na śmierć i życie „.....”Oni naprawdę się boją, że jeśli oddadzą władzę, trafią do więzienia – mówi dziennikarz polityczny sympatyzujący z Platformą. Oni, czyli trzej politycy z Kancelarii Premiera: Tomasz Arabski, Igor Ostachowicz i Paweł Graś. „....”Premier wciąż liże rany po upokorzeniu, jakiego nie doświadczył od lat. Głosowanie w sprawie związków partnerskich pokazało, że przegrywa we własnej partii „.....”Podziały były od dawna – mówi poseł PiS, związany wcześniej z prezydentem Lechem Kaczyńskim. – Od Smoleńska chodzi o coś więcej. „.....”Sławomir Nowak mówił, że Tusk jest dotknięty przez Boga geniuszem. Andrzej Halicki snuł porównania do Mojżesza. Senator Sepioł z Krakowa twierdził, że „od czasów Piłsudskiego Polska nie miała przywódcy tak moralnie i intelektualnie górującego nad swoimi wrogami jak Donald Tusk". „.....”Teresa Torańska …..„Tusk to był fantastyczny chłopak, wesoły, dowcipny, to był taki facet obok polityki, w dżinsach. (...) Od dwóch, trzech lat widzę, jak zaczyna patrzeć spode łba, z niepokojem, czy coś nie spadnie mu na głowę. Ma w sobie coś czujnego i z taką czujnością spogląda na świat, jak gdyby się go bał". …...”Po pięciu latach władzy PO, po słowach, które padły w debacie publicznej, a przede wszystkim po Smoleńsku – Kaczyński i Tusk nie mają wyboru. Do ostatecznej konfrontacji popychają ich rzesze zwolenników, którzy są „za Kaczyńskim" lub „za Tuskiem". I jeszcze pragnienie, by wymierzyć sprawiedliwość. I lęk przed tym, co może zrobić poraniony przeciwnik. „.....(źródło )
 
Kurski „ - To jest dla mnie oczywiste, żeza sprawę smoleńską kiedyś będą wyroki karne.„....”dla mnie jest oczywiste, że sprawa katastrofy smoleńskiej skończy się wieloletnimi wyrokami więzienia dla osób odpowiedzialnych nawet za to, co się stało po katastrofie smoleńskiej, za zaniechania po, ale również i za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą„.....(więcej )
 
Czabański w swoim tekście „ Przedterminowe wybory na wiosnę ?„ pisze „Tusk już przegrał, choć być może jeszcze o tym nie wie. A może zabiega w Berlinie o gwarancje bezpieczeństwa osobistego?„...”(więcej )
 
Wprost tak pisze panice , a raczej paranoi w jaką wpadł Tusk „Lider Platformy boi się porażkiw nadchodzących wyborach nie tylko dlatego, żemoże w ich wyniku stracić władzę.– To także strach fizyczny.Premier boi się, że, jeśli PiS wygra, to ludzie prezesapo niego przyjdą i zakują go w kajdanki– mówi „Wprost” jeden z polityków PO „..”....po Smoleńsku Donald zaczął odczuwać fizyczny strach przed Kaczyńskim.”....”A co Kaczyński myśli o Tusku? „...”Jarosław przez lata nim gardził,mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jegożona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka.„....(więcej )
 
 
Wyobraźmy sobie ,że dwaj lewacy terroryzujący Polaków ideologią politycznej poprawności , Palikot i Tusk wygrają. Zniszczą Kaczyńskiego i cały Obóz Patriotyczny .
 
Polskie urzędy pracy zaczną wysyłać młode Polki do niemieckich burdeli . W końcu według Palikota to sektor rynku pracy .
 
Zdziarski nie ma racji . To nie jest walka dwóch polityków . To jest wojna w której stawką nie jest ich osobista kariera .To wojna na śmierć i życie narodu polskiego . Wszędzie tam w Europie , gdzie polityczna poprawność uzyskała status „ religii państwowej „ nie ma znaczenia, czy wygra partia rządząca , czy opozycja . Wyboru są fikcją . Nie ma tam żadnej walki na śmieć i życie . Nigdzie ta przywódca partii rządzącej wyniszczający ekonomicznie własne społeczeństwo i forsujący specjalne praw dla homoseksualistów nie zabiega w Niemczech o gwarancje bezpieczeństwa osobistego .
 
Polityczna poprawność jest niemiecka kolonialna ideologią eksportową . Mającą na celu zdemoralizować ludzi, co pozwoli całe społeczeństwo zniszczyć ,a kraj bez użycia siły sprowadzić do pozycji koloni .
 
Niemcy sadząc po atakach lewactwa na Tuska już się rozglądają za kimś kto sprawniej i skuteczniej wprowadzi lewacką strukturę społeczeństwa i rozprawi się ze zorganizowanym obozem oporu walczącym z polityczną poprawnością i przerabianiem Polski na protektorat Niemiec.
 
A nie będzie to łatwe bo Obóz Kaczyńskiego nieprzerwanie rośnie w siłę .
 
Video Rozenek z Ruchu Palikota nazywa sutenerów „przedsiębiorcami „ i obiecuje im legalizację „burdeli „
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
 
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale