Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz
730
BLOG

Rybiński Lewacy będą kontrolować reprodukcję Polaków

Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz Polityka Obserwuj notkę 3

 

Marczuk „Prof. Krzysztof Rybiński do czerwoności rozpalił emocje uczestników debaty publicznej swoją propozycją fundowania tzw. stypendium demograficznego. „...”Chodzi o wypłacanie wszystkim dzieciom w Polsce 1000 zł, comiesięcznego świadczenia. - W najlepszym przypadku mogę powiedzieć, że to jest szalony pomysł – ocenił przed chwilą na konferencji pasowej tę propozycję premier Donald Tusk. „....”Szyderstwo władz i dziennikarzy byłoby może trochę mniejsze gdyby zdali sobie sprawę z dramatu jaki dzieje się na naszych oczach oraz fatalnej polityki społecznej prowadzonej przez nasz kraj – m.in. dramatycznego faworyzowania osób starszych, kosztem młodych. Klika zaledwie danych. The World Factbook: Polska zajmuje 211 miejsca na świecie, na 224 kraje, pod względem wskaźnika dzietności. GUS: wskaźnik ten spadł w 2012 r. poniżej 1,3. GUS: Polska znajduje się w głębokiej depresji urodzeniowej. GUS: na emerytury i renty wydajemy rocznie 200 mld zł, na rodzinę ok. 25 mld. GUS: na stałe poza Polskę wyjechało 1,3 mln, głównie młodych Polaków. MSWiA: Polska nie ma praktycznie żadnej polityki migracyjnej. ZUS: do emerytur w tym roku budżet dopłaci 37 mld zł, otwarta jest też kwestia 12 mld zł pożyczki. MPiPS: na wydatki socjalne przeznaczamy 15 proc. PKB, z tego 12,5 proc. na starszych, 1,5 proc. na młodych. „.....(źródło)
 
Kużmiuk ”kandydat na premiera rządu technicznego prof. Piotr Gliński przedstawił dwóch swoich ekspertów zajmujących się finansami publicznymi systemem podatkowym i szerzej polityką gospodarczą (zespół ekspertów który z nim współpracuje liczy 25 osób).
Razem z kandydatem na premiera wystąpili  na tej konferencji profesorowie Witold Modzelewski i Krzysztof Rybiński. „......”Prof. Rybiński …...mówił o konieczności spowodowania rewolucji w demografii, przedstawiając kontrowersyjną z punktu widzenia możliwości finansowych państwa, koncepcję wynoszącego 1000 zł miesięcznie wsparcia dla każdego dziecka do 18 roku życia, „....(więcej )
 
 
Jak widzimy socjalizm wyniszcza Polskę . II Komuna, państwo bandyckie podatkowe . Jednak jak widzimy socjalizm przeżarł nie tylko ekonomie, ale równie mózgi w tym Rybińskiego, Kuzmiuka i całej plejady gadających głów .
 
Skąd się wziął problem demograficzny.? Z dwóch powodów. Jednym jest opanowanie całego kontynentu przez religię politycznej poprawności z jej hedonizmem i zniszczeniem rodziny Drugim jest bandytyzm podatkowy. Niespotykane w dziejach opodatkowanie ludności w Polsce .
 
I jakie są recepty na wyniszczenie biologiczne Polaków przez system socjalistyczny. Rybiński proponuje jeszcze więcej socjalizmu , jeszcze więcej patologi ., jeszcze większą kontrolę urzędasów nad ludźmi .Kiedy pisałem ,że euro socjalizm jest systemem totalitarnym . I to do tego stopnia totalitarnym ,że przejął kontrole,że zaczął sterować „ reprodukcja „ Polaków nie spodziewałem się ,że sam Rybiński moja tez potwierdzi . Od dobrej woli bandyckiego reżimu Republiki Okrągłego Stołu będzie całkowicie zależało to czy Polak i Polak będą mieli dzieci , czy nie . Bo oczywiście lewacy stojący za II Komuną wykorzystają narzędzie socjotechniczne proponowane przez Rybińskiego do jeszcze większego upodlenia Polaków. Bo przecież nie trudno sobie wyobrazić ,że będzie można dzięki temu sterować liczebnością nowego chłopstwa pańszczyźnianego w Polsce .jak będzie zapotrzebowanie na więcej roboli to się Polakom da stymulacje rozpłodową Rybińskiego , a jak nie to się na kilka , kilkanaście lat cofnie.
 
Zamiast zlikwidować większość podatków, w tym na pewno w pierwszej kolejności VAT i przymusowe ubezpieczenia społeczne ,co przywróciłoby Polakom wolność „reprodukcyjną” próbuje się z Polski zrobić jedną wielka oborę, w której stymulacją ekonomiczną lewacy kontrolować będą cykle reprodukcyjne Polaków. Do tematu wolności ekonomicznej i nierozerwalnie z nią związanej wolności reprodukcyjne będę wracał
 
 
Video Korwin Mikke o ZUS .JKM nazwał ZUS instytucją marnująca pieniądze podatników i opowiedział się za jego likwidacją.
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
video Michalkiewicza „ Socjalizm domaga się ofiar z ludzi „ eutanazja i aborcja to dwie strony tego samego medalu, którego źródłem są ubezpieczenia społeczne ...(więcej )

|<a Marek Mojsiewicz lubi Marek Mojsiewicz Utwórz swój znacznik „Lubię to” Reklama w internecie

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka