Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2264k odsłony
  396   0

Korwin Mikke to taki Niesiołowski “ prawicy “

Korwin Mikke „zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży” “..” Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi (https://naszeblogi.pl/51942-panteon-obyczajowych-lajdakow-michnik-korwin-mikke-kalisz)

Korwin Mikke . Szkoda społeczna powstaje nie wtedy, gdy kobieta zabije dziecko w swoim łonie (za to będzie odpowiadać przed Sądem Ostatecznym indywidualnie) lecz wtedy, gdy to się wykryje, a jeszcze i pochwali “

Korwin Mikke nie widzi nic złego w kazirodztwie - ku rozwadze narodowcom “..(źródło )

Pierwsza żona Korwin-Mikkego to Ewa Mieczkowska. Polityk wziął z nią ślub w 1965 roku, jako bardzo młody kawaler, bo mial zaledwie 23 lata. Z tego związku Korwin-Mikke ma dwóch synów: Ryszarda i Krzysztofa. Niestety, małżeństwo Korwin-Mikkego i Ewy Mieczkowskiej nie trwało długo. Para rozwiodła się w 1973 roku.Kolejna, druga żona Janusza Korwin-Mikkego to Małgorzata Szmit.Obecny europoseł wziął z nią ślub kościelny niedługo po rozwodzie z pierwszą żoną. Z Małgorzatą Korwin-Mikke doczekał się trójki dzieci: dwóch synów Kacpra i Jacka, a także córki Zuzanny. Ale to nie wszystkie dzieci Korwin-Mikkego, które są już dorosłe. Polityk ma jeszcze córkę Korynnę. Druga żona Korwin-Mikkego wspominała w wywiadzie dla Kuriera Lubelskiego kilka lat temu, jak poznała przyszłego męża: - Po studiach rozpoczęłam pracę w archiwum na Uniwersytecie Warszawskim. On pracował w Instytucie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej, spotykaliśmy się na korytarzach, tak jak się spotykają koledzy z sąsiednich pokojów w pracy - rozmawialiśmy. Był już wtedy po rozwodzie. Mówiła też o tym, co jej zdaniem wpływa na udane małżeństwo: - Podobne zainteresowania, podobne domy, wychowanie, wartości. Proszę mnie nie wziąć za rasistkę, ale wydaje mi się, że kiedy kobieta wychodzi za mąż za Araba czy Murzyna, ma na pewno dużo mniejsze szanse na ułożenie sobie szczęśliwego życia niż małżeństwa z tego samego kręgu kulturowego.Trzecia, najnowsza żona Janusza Korwin-Mikkego to Dominika Sibiga. Ślub pary odbył się po Wielkanocy. Korwin-Mikke ma z Sibigą dwoje małych dzieci: Nadzeję i Karola. Sibiga to była miss Unii Polityki Realnej, która interesuje się sportem, poezją i kinem. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i policealne studium aktorskie.”...(źródło)

"Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", do obalenia Korwin-Mikkego posłużył jednak skrywany przez niego problem z życia osobistego. W partii narastało oburzenie po tym, gdy wyszło na jaw, że niedawno urodziła mu się dwójka nieślubnych dzieci. Nowego związku nie akceptuje jego rodzina, a cała sytuacja nie spodobała się też partyjnej opozycji, która uważa, że może to wpłynąć na wyborców KNP. Niektórzy nie akceptują też zachowania Korwin-Mikkego ze względów ideowych. Robert Maurer, który złożył wniosek o odwołanie prezesa, podobnie jak Marusik, uważany jest za katolickiego fundamentalistę i otwarcie zapowiedział, że nie zaangażuje się w kampanię byłego lidera. „....(więcej )

"Lubieżny erotoman" – tak o Niesiołowskim pisała Anastazja P”...”iedy tajemnice "Pamiętników" ujrzały światło dzienne, wtedy jeszcze konserwatywny polityk należący do Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego “...”Anastazja P., opisując Niesiołowskiego, nie stworzyła bohatera, a przynajmniej nie takiego jakim chciałby być. Dziś "jurny Stefan", jak mieli mówić o nim biznesmeni w podsłuchanych rozmowach, wtedy "psychopatyczny erotoman" (cytat za Anastazją P.). Z jej relacji rzeczywiście wyłania się właśnie taka postać. Choć wiele osób uznało, że opisane w książce rewelacje są kłamstwem.

Jeśli wierzyć autorce, poseł się jej nie spodobał. Ona natomiast rozgrzewała jego wyobraźnię. Najczęściej spotykali się w parku, rozmawiali na ławce, ale jak czytamy w książce "każdy temat kończył się na seksie". ...” To, co m.in. zbulwersowało wtedy opinię publiczną, to choćby żartobliwa propozycja seks-trójkąta. Konfiguracja dość zaskakująca Potocka-Niesiołowski-Kwaśniewski. “..(źródło )

Szokujące kulisy seksafery z Niesiołowskim. Polityk skorzystał z usług kilkudziesięciu prostytutek. To miał być... prezent”..”W okresie od 2008 do 2017 roku polityk miał skorzystać z usług kilkudziesięciu prostytutek, za których usługi nie musiał płacić. Wszystko sponsorowali przedsiębiorcy – informuje nasze źródło zbliżone do śledztwa. Takie zeznania złożyło 8 kobiet świadczących usługi seksualne i kobieta nadzorująca interes. ...(źródło )

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale