Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2259k odsłon
  645   0

Tusk osobiście zamieszany w niszczenie Brauna w Gdańsku ?

Rejestracja Grzegorza Brauna jako kandydata na prezydenta Gdańska odroczona do poniedziałku 11 lutego”..”Kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun poinformował, że komisja wyborcza w Gdańsku odroczyła do poniedziałku 11 lutego jego rejestrację. Chodzi o wadę w formularzu zgłoszeniowym.”..(źródło )

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i p.o. prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz rozmawiali w środę w Brukseli z szefem Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem m.in. o obchodach 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r. „..(źródło )

Neuman Ola Dulkiewicz musi te wybory przejść i wtedy zajmiemy się czerwcem i obchodami 30-lecia wyborów 1989 roku

Szef klubu PO-KO i lider struktur Platformy na Pomorzu Sławomir Neumann zwrócił w rozmowie z PAP uwagę, że większość prezydentów miast wywodzi się lub współpracuje z PO.

Te obchody będą organizować nasi samorządowcy i Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich do Gdańska, my tam będziemy - wspólnie z samorządowcami, z działaczami Pierwszej Solidarności - Lechem Wałęsą, Bogdanem Borusewiczem, Jerzym Borowczakiem, Henryką Krzywonos, Zbigniewem Janasem, czy Władysławem Frasyniukiem. Zapraszamy wszystkich ludzi, którzy cenią wolność, solidarność do miasta wolności i solidarności, jakim jest Gdańsk— powiedział Neumann.

„Projekt 4 czerwca” ma celu organizację dużych ogólnopolskich obchodów 30-lecia wyborów 4 czerwca 1989 r., nie tworzenie nowej inicjatywy politycznej - powiedział PAP b. działacz opozycji demokratycznej Jerzy Borowczak. Według Sławomira Neumanna (PO) w przedsięwzięcie włączy się także Platforma. „..(źródło)

--------

Mój komentarz

Braun jest zagrożeniem dla planów pruskich jurgieltników. Nawet jeśli przegra, ale uzyska dobry wynik zdelegitymizuje plany uczynienia Gdańska bastionem Układu.

Do czasu spotkania Dulkiewicz z Tuskiem nic nie zapowiadało takiego obrotu sytuacji . Czyżby Tusk osobiście nakazał zniszczyć Brauna ?

O tym jak groźny jest Braun najlepiej świadczy zakazanie przez PiS Ruchowi Kontroli Wyborów zaangażowanie w kontrolę wyborów w Gdańskiu oraz spisek, zmowa TVP Kurskiego i amerykańskiej gadzinówki TVN w celu zamilczenia Brauna na śmierć

Niech żyje demokratyczna ochlokracja

Video Rejestracja Grzegorza Brauna na kandydata prezydenta Gdańska odroczona

Video Wyszkowski o „układzie gdańskim”: Adamowicz jest tu symbolem, ale to słup.

Video Dr Stanisław Krajski o Masonerii w Gdańsku?

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka