Stef 1 Stef 1
67
BLOG

PiS-SO-LPR - Nie! PiS-UPR - czemu nie?

Stef 1 Stef 1 Polityka Obserwuj notkę 7
Popieram Kaczyńskich od początku IIIRP; byłem w PC, ale do PiS się nie zapisałem z uwagi na wysoką pozycję, jaką w tej partii zajmuje formacja zwana AWS-TKM. Licząc na to, że JK zapanuje nad tym żywiołem, poparłem PiS w ostatnich wyborach. Zresztą nie miałem specjalnej alternatywy, bo w PO nasz AWS-TKM jest jeszcze silniejszy, a na dodatek złego partia ta sympatyzuje z post-komunistycznym TKM-em. Moja wyrozumiałość wobec tej patologii mam jednak swoje granice, które projekt blokowania list z SO i LPR zdecydowanie przekracza. Deklaruję zatem, że nie będę popierał tego typu kolalicji i nie zagłosuję na PiS w tym towarzystwie. Nie mam najmniejszego zamiaru popierać Samoobrony, ale też nie muszę biernie obserwować, jak PiS trwoni swój dorobek, przekraczając granice dopuszczalnego kompromisu. Zamierzam wstąpić do UPR i aktywnie poprzeć tę formację w najbliższej kampanii. Chociaż partia ta ma znikome szanse na przekorczenie progu wyborczego, to jednak może być akternatywnym partnerem dla PiS w kwestii blokowania list. Może się uda. Warto o tym rozmawiać i warto spróbować.
Stef 1
O mnie Stef 1

Autor i promotor projektu e-VAT, upraszczającego i w pełni uszczelniającego system VAT

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Polityka