54 obserwujących
178 notek
1237k odsłon
229 odsłon

finka8....

Wykop Skomentuj5


Oczywiste jak tu i teraz ze kryzys ekononmiczno – gospodarczo- finansowy będzie preludium do wojny. Oczywistym ze niegodziwcy rządzący będą w ten sposób chcieli ukryć swą niegodziwość.
Oczywistym ze podburzanie i podnoszenie obciążeń ludności, będzie niezbywalnym argumentem kryzysu. Oczywistym ze zmuszając do coraz większych wydatków i opłat doprowadzą do wybuchu niezadowolenia, nienawiści i rękoczynów które przekształcą się w mordowanie i zabijanie przez oficjeli i tworzące się bandy, bo im wszystkim zabraknie pożywienia.
Wiec:
chociażbyś miała mnóstwo złotych pieniążków to i tak z tym złotym pieniążkiem musisz pójść do tego co będzie miał chleb. A on ustali kwotę za którą ów chleb ci odda czyli sprzeda.
Nie wielu będzie, co będzie mieć bezużyteczne społecznie złoto i jeszcze mniej będzie mieć użyteczne srebro.
Więc zamiast złotego bezużytecznego pieniążka bądź wytwórcą tego samego towaru jak chleb. zadbaj o swą żywność, nawet gdy mieszkasz w mieście i na balkonie korzystaj z upraw bez ziemi z hydroponiki czy podobnych innych rozwiań. To do ciebie przyjdą ze złotym pieniążkiem i z prośbą ale też i z groźbą, bo wielu aspołecznych bezużytecznych ludzkich gnid, nastawi się na rabunek. Ale i oni długo nie przetrwają bo skończy się im argument w postaci miejsc do rabowania żywności.
Miej zawsze na uwadze chociażby rok 1932-1934, gdzie zaplanowana przez oprawców z ZSRR na Ukrainie wielką pandemie głodu, która doprowadziła jak się szacuje do śmierci 4,5 miliona ludzi.
Obecni niegodziwcy zwani władza szeroko pojętą, szykują nam to samo, abyśmy nie umierali a zdychali w męczarniach wynikłych z głodu.\
Dziś wielu chichra sobie i bimba, biorą pieniądze i nic nie produkują, nic dla społeczeństwa naszego i naszego Narodu, nie dają, nawet sznurówki. A i ten Naród nie jest spójny tylko zmamiony pustosłowiem i karą niebieską, nauczył się być zgrilowanym społecznie, zgarbionym i spolegliwym swym oprawom.

Nasz świat jest światem elektryczno-spalinowym, I ruina tego doprowadzi do cofnięcia się do prymitywizmu. Koni, klaczy, krów i wołów. A tegoż jest w naszym państwie prymitywnie mało, będą więc cenniejsze od złota. Kto ma ziemie wcale nie będzie szczęśliwym bo zabraknie mu wszędobylskiej chemii a poza nią niczego więcej nie umie. Więc ziemia nie będzie rodzić albo będzie ten urodzaj marnym. Nie ulega ze nasi gnębiciele będą podnosić opłaty za prąd i opał oraz paliwa żeby zmusić naród do schodzenia po równi pochyłem w kierunku zapaści ekonomicznej. Zniszczyli przemysł wydobywczy, zniszczyli przemysł tkacki teraz czas na prąd. Więc Będą podnosić szokowo ceny prądu aby wraz z nim poniosły się ceny wyrobów i usług. I o dziwo od stycznia podnoszą ceny prądu o 40%. chociaż jednej śrubki pod nowe inwestycje nie poczynili ale jednocześnie bardzo obłożyli karami i wiezieniami prywatne inwestycje elektryfikacji tak zwanej wyspowej. Na co dzień pitolą o zielonej energii ale to taka sama ściema papierowa  jak wieki przychód..
Spójrz jakie obciążenia i obwarowania za tą zieloną energią idą. Kto ją może wytwarzać? = kolesie.
Wielcy cwaniacy myślący ze wydymali innych zakładając sobie na dachy solary, niczym cwani Frankowicze sadzący ze puszcili z torbami cieciów.
Ale ten wielki szwindel oparty jest o coś co się nazywa akumulator, bez akumulatora cały ten wieki szwindel nie funkcjonuje i jest bez użyteczny. Na razie tego nie widzą sądząc ze się ustawili. Ale tylko na razie.
Tak więc bądź producentem żywności bez ziemi, nawet tylko i na własne rodzinne potrzeby, jak jarzyny, kiełki, fasole, groch, czy bulwiaste lub kapuściane warzywa, nie doznasz aż tak wielkiego głodu i rodzinnej klęski.
Wielokrotnie to mówiłem ale całe rzesze głupców tylko się śmiały i szydziły. Lecz niedługo nie będę odczuwał ich szyderczego śmiechu tylko kapiące z bezsilności łzy i zgrzytanie zębami o ile jeszcze je będą mieli..
A potem będę przekraczał ich, jak kupki śmiecia lezące bez życia pomarłe z głodu truchła szyderczych ciał, które nawet nikt nie będzie chciał pogrzebać.
Zapytasz kiedy? To powiem Tobie ze już niedługo, już bardzo, bardzo nie długo. Ale masz jeszcze ciut czasu aby dokonać tego o czym tu mówię i mówiłem.
Pozdrawiam:

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale