26 obserwujących
479 notek
381k odsłon
  342   5

A co tam Ukraina

Dla Polski nie ma ważniejszego problemu niż odsunięcie od władzy znienawidzonego Kaczora.

Twierdzą tak w niby niezależnych mediach, twierdzą tak "inteligenci michnikowszczyzny".

Intensywnie praktykowana głupota, małość, sprzedajność, a ostatnio dołączyła wulgaryzacja języka którą się zachwycają nawet osoby z tytułami profesorskimi, nijak się ma do człowieka jakim jest Jarosław Kaczyński.

Człowiek o dużej kulturze umysłowej i osobistej. Intelektualista, a nie zwykły inteligent bezkrytycznie wykorzystujący cudze pomysły do osiągnięcia swojego egoistycznego celu.

To są kolosalne różnice. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości doskonale to wiedzą, czują.

Ks. kard. Stefan Wyszyński użył pewnego myślowego skrótu:

„Intelektualista tym różni się od inteligenta, że intelektualista używa swojego rozumu, a inteligent cudzego”.

Świat się zmienia, ale nie zmienia się kod genetyczny każdego człowieka. Z tym się rodzimy i nie wiem jakim trzeba być ojkofobem by to zagłuszyć.

Polacy też wiedzą czym jest partia PO. To partia zbudowana na pogardzie do zwykłego człowieka, zapominając o tym że to ten "motłoch" ich żywi. Płaci te same podatki z których ponoć okrada wyborców PO zabierając na 500 +, czy dodatkowe emerytury dla emerytów.

Jarosław Kaczyński to wie i mimo wrzasku przeciwników państw suwerennych i narodowych, konsekwentnie stawia na Polskę i Polaków

O czym tu dyskutować z człowiekiem zmieniającym swoje zdanie w zależności z której strony wiatr powieje, a po co w Polsce, gdy w Niemczech to już mają.

Z panem, panie Tusk nie ma o czym rozmawiać, choć się pan tak natarczywie domaga. Kłamstwo jak oliwa, zawsze na wierzch wypływa.

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale