28 obserwujących
503 notki
388k odsłon
  140   4

Czy marzy mi się Europejski Raj


albo
Czy w Polsce jest demokracja
Takie pytania nasuwają się same gdy oglądam dyskusję w "reżimowych mediach" jak to sugerują pyskaci dyskutanci w tych właśnie mediach do których mają otwarte drzwi, a uszy oglądających więdną z nadmiaru decybeli z wrzasków i krzyków, tychże wyłącznie demokratycznych posłów opozycji. To stwierdzenie pani posełki z PSL i jeszcze inne napadające na Bąkiewicza organizatora od 11 lat Marszu Powstania Warszawskiego, a także drugiego dyskutanta ubranego w pychę i kulturę wyrażania swoich poglądów słowami - walcie się.
Jak ważne dla nas Polaków i świata, jest przypominanie wydarzeń sprzed 78 lat, pokazuje Mariupol, Charków, Kijów i inne ukraińskie miasta i miasteczka.
Wrogami pokojowego życia narodów zawsze byli Rosja i Niemcy. Fakty mówią za siebie i tylko trzeba mieć tego świadomość.
Tak jak kiedyś sprzedano Polskę w Teheranie (28 listopada - 1grudnia 1943 r.), a o czym ani przywódcy, ani powstańcy od swoich tzw. sojuszników się nie dowiedzieli. Zagłada Polski i śmierć Polaków ich nie obchodziła. Ważniejszy był Stalin i układanie się ze zbrodniarzem.
Tak teraz nie możemy stać obojętnie i patrzeć jak Niemcy chcą przekupczyć Ukrainę, bo dla nich Putin to brat i tylko Polska z tą władzą stoi im na przeszkodzie. Nienasycona chciwość, niepochamowana żądza posiadania jest główną przyczyną napadania na inny kraj. To nie mityczni naziści mordowali Polaków i inne narody w obozach koncentracyjnych, ale byli to Niemcy. To nie jacyś mityczni naziści mordowali powstańców i palili Warszawę, gdy ich niby pogromiciel Stalin, stał i patrzył.
To też byli Niemcy.
Niech świat o tym zapamięta. Niemiec i Rosjanin to zachłanne narody opętane chciwością, żądzą władzy i mordu.
W Polakach nigdy nie umarł Duch Wolności. Jeszcze nikomu nie udało się go całkowicie zniszczyć. Dziwi jedynie fakt, że tylu z nas marzy o niewolnictwie i jakimś mitycznym państwie Europejski Raj pod przywództwem Niemiec i handlarzami ziemią, powietrzem i wodą. Jedynie pojedynczy człowiek się zupełnie nie liczy. Mogą go przecież nazywać dzisiaj tak, jutro inaczej, przebiorą w kolorowe szmatki, puszczą korowodem, palną w łeb, przejadą czołgiem, zgwałcą. To do tego potrzebny im człowiek. Nie kobieta i nie mężczyzna, nie dziecko. W Polsce udało się już zainstalować podobno wolne media, czyli praczy wszystkiego co ludzkie za pomocą tanich haseł zmieniających się co moment, by obalić rząd i posadzić na nim swojego.
Obecnym hasłem jest INFLACJA. Odmieniana na różne sposoby, tylko winowajca jest jeden. Nie demokratyczny PiS!
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale