7 obserwujących
82 notki
39k odsłon
425 odsłon

Smoleńsk. Robert Benzon na czele zespołu Ziobry?

Wykop Skomentuj51

Jeśli spekulacje dziennikarskie okażą się prawdziwe i Ziobro powoła zespół do zbadania katastrofy smoleńskiej pod przewodnictwem Roberta Benzona to będzie się działo.

Benzon to emerytowany weteran NTSB, nie aż tak doświadczony i medialny jak Greg Fetih ale i tak rok z jego doświadczenia zawodowego może zakryć czapka wszystkich podekspertów z podkomedii. Przewodził dochodzeniu US Airways Flight 1549 i jest wymieniony wśród autorów raportu przynajmniej 6 innych, poważnych wypadków lotniczych badanych przez NTSB.

Jest to też bardzo ciekawe z punktu widzenia polityki. Wiadomo, że Benzon potwierdzi 95% tez raportu Millera. Tym samym wbije osikowy kołek upiorowi podkomedii smoleńskiej. Być może pójdzie jeszcze dalej i zacznie grzebać w szczegółach wyszkolenia załogi i wcześniejszych praktykach w wojsku?

Komu to potrzebne? Z pewnością może tu bardzo zyskać Ziobro. Wykonczyc słaniającego sie i tak już na nogach Antka ale także środowisko Głupola i innych którzy mogą mu zaszkodzić. Środowisko, które nawet na rocznice nie jest już  w stanie dostarczyć jakiegoś nowego podwybuchu czy cos nie bedzie w stanie przetrwać

Tylko co na to prezes?

Wykop Skomentuj51
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka