8 obserwujących
322 notki
150k odsłon
  43   0

Pakiet ochrony dzieci przed ideologią LGBT

Musimy bezkompromisowo przeciwstawiać się lobby zboczeńców. Eksperci Ordo Iuris przygotowali pakiet ochronny dzieci przed ideologią LGBT. Na cały pakiet składają się: Przewodnik „Prawa rodziców w szkole”, informator „Jak powstrzymać wulgarną edukację seksualną w szkole” oraz wzór „Rodzicielskiego oświadczenia wychowawczego”. – Cały pakiet dla rodziców, którzy chcą chronić swoje dzieci przed wulgarną edukacją seksualną. Owoc 2 lat pracy ekspertów Ordo Iuris w kampanii #ChrońmyDzieci! To także pomoc dla szkół, które chcą stworzyć środowisko wolne od demoralizacji – napisał mec. Jacek Kwaśniewski.

Dla osób pragnących pobrać pakiet i zapoznać się z poszczególnymi jego dokumentami jest to możliwe po kliknięciu TUTAJ.

Dlaczego opór jest konieczny?

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne (APA) promuje poliamorię lub seks grupowy dzieci jako „zdrowy” wybór stylu życia, który ma być promowany w szkołach publicznych. Chodzi o kategorię „pre teens” czyli dzieci 9-letnie i młodsze. W Kalifornii w kwietniu 2019 roku przedstawiono nowy projekt edukacyjny dotyczący zdrowia, oparty o wytyczne Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zakłada on promocję ideologii gender w szkołach, zniechęcanie do używania pojęć „chłopak”, „dziewczyna”, poradnictwo seksualne dla 12-latków i ich „partnerów”. Lekcje mają prowadzić niebędący pedagogami sex-edukatorzy: „W siódmej i ósmej klasie uczniowie często chętniej angażują się w spotkania z zaproszonymi gośćmi”, np. z „lokalnych organizacji non-profit, takich jak Planned Parenthood”, czytamy w dokumencie. Protesty przeciwko wpuszczaniu do szkół publicznych sex-edukatorów traktowane są jako „mowa nienawiści”.

Nacjonaliści muszą doprowadzić do obowiązywania w całym kraju Zakazu Pedałowania. Właściwie to wszystkie narody i rasy muszą współdziałać w powstrzymaniu tęczowej zarazy.

https://www.nacjonalista.pl/2019/08/24/pakiet-ochrony-dzieci-przed-ideologia-lgbt/

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale