Nie będzie podwyżki podatku PIT, CIT i składki rentowej, natomiast została rozpoczęta dyskusja o czasowej podwyżce podatku VAT „w niewielkim stopniu” – poinformował szef klubu PO Tomasz Tomczykiewicz po posiedzeniu zarządu PO, który rozmawiał o wieloletnim planie finansowym państwa. W piątek planem ma zająć się rząd.
Jest to powod do zadowolenia ( Tusk na zdjeciu) czy do niepokoju ( Rostowski)

Nie trzeba byc ekonomista aby zrozumiec podstawowe konsekewncje tych manipulacji podatkowych;
- Wyzszy VAT odczuja przedewszystkim ci co zarabiaja 2tys miesiecznie, a nie ci co kosza np. 20tys.+
- Nic nie jest tak trwale jak PROWIZORKI. Jesli nie bedzie klauzuli, ze podwyzszony VAT obowiazuje tylko do okreslonego dnia i to bez mozliwosci przedluzenia to znaczy , ze jest na WIEKI.
Platforma , oczywiscie kolejny raz OSZUKALA Polske i teraz dopiero wiadomo dlaczego byl taki pospiech z wyborami prezydenckimi i za wszelka cene UNIKANIE wprowadznia stanu KLESKI ZYWIOLOWEJ.
Oni doskonale wiedzieli ze WLASCIWA KLESKA dla Polski dopiero nadchodzi . I to dla calego obszaru kraju.
Teraz to dopiero ZALEJE CALA POLSKE i to nie woda , a krew. Bez udzialu bobrow.


Komentarze
Pokaż komentarze (5)