148 obserwujących
97 notek
401k odsłon
  1498   0

Pamięci Tomasza 'Seawolfa' Mierzwińskiego

Od dawna nie publikuje na salon24. Jest to protest min. wobec działań administracji salon24, która promowała Jana Osieckiego, funkcjonariusza TVN, który mógł wypisywać kłamstwa bez żadnych konsekwencji a wręcz był zachęcany przez administrację salon24, która każdy tekst Jana Osieckiego umieszczała na stronie głównej. Gdy jego kłamstwa zostały ujawnione i zestawione z etyką dziennikarską to zamiast przepraszam przeczytaliśmy, że on tylko czasami jest... dziennikarzem. Dał do zrozumienia, że może rozpowszechniać antypolskie kłamstwa kiedy tylko chce i nie ma zamiaru przepraszać. Redakcja salon24 dalej go promowała nawet pomimo takiego "szczerego wyznania".

 
Z tego powodu wiele osób odeszło z salon24. W tym ja oraz Seawolf.
 
To właśnie ten wspólny protest spowodował, że upewniłem się, że to ogromny patriota dla którego obrona honoru innych jest ważniejsza od popularności gdyż w chwili odejścia był chyba najpopularniejszym blogerem,
 
"A jeśli Komu droga otwarta do nieba, Tym co służą Ojczyźnie… – pisał przed blisko pięciuset laty Jan Kochanowski.

Drogi Tomku,

Czuje, że te słowa dziś odnoszą się do Ciebie.

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość, że wczoraj nas opuściłeś. Choć nie znaliśmy się osobiscie to z naszych kontaktów e-mailowych, dyskusji w komentarzach a głównie z Twoich tekstów przejawiał się obraz odważnego, ogromnie rozumnego patrioty i człowieka.
 
TO TY WYMYŚLIŁEŚ HASŁA, KTÓRE JUŻ SĄ CZĘŚCIĄ HISTORII.
 
Przytoczę tylko dwa z nich.
 
JAŚ FLANELKA (określenie dziennikarza TVN, Jana O., który swoimi obrzydliwymi antypolskimi kłamstwami zapracował sobie na określenie „SZMATA”. Niestety salon24 cenzurował wszystkie określenia promowanego przez nich funkcjonariusza TVN (drugi raz słowo dziennikarz nie użyje). Ty, Tomku wymyśliłeś, że można obejść tą cenzurę używając słowa „Flanela” czyli materiału z którego robione są „szmaty”. Od tej pory Jan Osiecki ma określenie na jakie zasługuje.

SEKTA PANCERNEJ BRZOZY - Ty również jesteś autorem określenia mniejszości, które bezmyślnie wbrew faktom wierzy raportom komisji Millera i MAK w sprawie tragedii smolenskiej. Wbrew temu co mówią funkcjonariusze medialni zwolennicy raportów Millera i raportu MAK stanowią mniejszość, która odizolowała się od społeczeństwa, prawdy i rozumu.

Ty również Tomku napisałeś setki tekstów, które wykształtowały tysiące osób.

Dziś składam Ci podziękowania i mam nadzieję, że spotkamy się na tym samym pokładzie. Ja muszę jeszcze trochę powalczyć o miejsce. Ty, jesteś już w drodze.

Do zobaczenia. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało.
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale