148 obserwujących
100 notek
408k odsłon
  664   0

Nowa Targowica? polityk PO straszy wejściem obcych wojsk?

Czy nowa Targowica się ujawniła- były minister rządu PO straszy wejściem obcych wojsk?

Dla tych którzy przeoczyli wywiad byłego ministra z rządu PO, gościa słynnej restauracji „Sowa i Przyjaciele” 

Fakt 31/12/2016
„[Bartłomiej Sienkiewicz] Ostrzega, że jeśli rządzący nie będą potrafili się dogadać z opozycją, "nie będzie żadnego państwa polskiego". - Bo w pewnym momencie po prostu przyjdzie ktoś z zewnątrz i zarządzi tym burdelem - nie ma innego wyjścia – wskazuje.

Źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bartlomiej-sienkiewicz-o-polsce-w-pewnym-momencie-moze-przyjsc-ktos-z-zewnatrz-i/fm2ybf5

Czytałem ten fragment kilka razy i nie mogłem uwierzyć, że polityk z kraju, członka NATO i UE w XXI wieku jest w stanie wypowiedzieć takie słowa. Czy to jest szantaż polityczny w którym polityk opozycji straszy wejściem obcych wojsk lub rządów jeśli demokratycznie wybrany polski rząd nie będzie realizował polityczno-ekonomicznych żądań opozycjnych partii PO, Nowoczesnej itd? W polskiej historii były już przypadki, że ‘polscy’ politycy WZYWALI OBCE WOJSKA w obronie SWOICH interesów.

Działania obecnych partii opozycjnych PO i Nowoczesnej i ich wypowiedzi pokazują, że historia się powtarza i w walce o wolną i niepodległą Polskę trzeba się zmierzyć z duchowymi spadkobiercami targowiczan.

http://www.polskieradio.pl/39/1240/Artykul/593200,Targowica-znaczy-zdrada

Może się mylę ale z perspektywy ponad 10 lat emigracji wydaje mi się, że polityk który straszy własne społeczeństwo wejściem obcych wojsk w przypadku braku realizacji interesów opozycji powinien zakończyć karierę polityczną. 

Jest to bardzo smutne, że takie wypowiedzi we współczesnej Polsce są możliwe. 

W 2017 roku życzę wszystkim Wolnej Polski.

Cześć i Chwała Bohaterom!

Wieczna Hańba zdrajcom Polski!

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale