... Monika Olejnik, taktownie, Donalda Tuska już nie zapytała.
"Kim ja jestem" / "Gdzie jest moje serce", do odpowiedzi na to pytanie zachęca wiernych Papież. - My zachęcamy, aby na to pytanie, odpowiedział nam szczerze Donald Tusk. - Bo Polska potrzebuje Prezydenta, i Premiera też,
"z sercem po polskiej stronie".
Donald Tusk w Elblągu: "Kiedy patrzę na te polskie miasta, na ten wielki wysiłek, nasz, naszych rodziców i naszych dziadków, to możemy z dumą powiedzieć, że my tę Europę tutaj budujemy, od dziesiątek, dziesiątek lat." - Dziwne te "przypomnienia" Tuska, w kontekście "dziadka z Wermachtu"
Czy Tusk przypomniał Polakom, że Ziemie Zachodnie, są Zachodnie?
http://niechcik.salon24.pl/582001,czy-tusk-przypomnial-polakom-ze-ziemie-zachodnie-sa-zachodnie
13.04.14:Premier Donald Tusk był gościem w dzisiejszej audycji RadiaZet "7 dzień tygodnia" Moniku Olejnik. Premier przyznał się, że śpiewa w więta po niemiecku: O to, czy "dziadek z Wermachtu" grał w święta na akordeonie, Monika Olejnik, taktownie, Donalda Tuska już nie zapytała.
>>> http://www.youtube.com/watch?v=k7g3YKurDxw
>>> Wojciech Man pyta Donalda Tuska: No i co Pan robi w Gdańsku?
>>> Donald Tusk: Znaczy, ostatnio ćwiczę kolędy.
>>> Wojciech Mann: Panie Donaldzie, śpiewa Pan, .. czy Pan ma świadomość, że to nie zawsze wychodzi?
Donald Tusk: "Znaczy, ja nie mam oporów niestety, nie mam kompleksów, raczej inni mają opory. To nawet nie jest problem nieśmiałości, tylko jak się pytałem mamy, dlaczego my kolęd nie śpiewamy, to jako jedyny powód podała to że .. (trudno dosłyszeć dlaczego) . Tak, że trema jest duża."
Lata później, w rozmowie z Moniką Olejnik Donald Tusk wspomina: "Moja gdańska rodzina była wielojęzyczna. Polsko-kaszubsko-niemiecka. Śpiewaliśmy kolędy także po niemiecku" - To Tusk, w tej swojej "gdańskiej rodzinie", śpiewał też te kolędy po polsku, czy nie? Bo wygląda na to, że prawda o tym, zaczyna być problemem "wagi poństwowej".
: / Wałkuję ten temat i wałkuję, i zastanawiam się, czy Donald Tusk kłamie, a jeśli tak to gdzie? Już jako "chłystek", w "Szansie na sukces" u Wojciecha Manna, czy też jako premier, w RadiuZet u Moniki Olejnik. - Tak mu to dobrze idzie, że trudno wymiarkować. / WIDEO-Źródło >>> http://niechcik.salon24.pl/579090,o-to-czy-dziadek-z-wermachtu-gral-w-swieta-na-akordeonie
Dzisiaj wPolityce.pl: "Porannym gościem w RadiuZet był Donald Tusk. Monika Olejnik spytała się go min. o związki partnerskie i tradycje świąteczne w jego rodzinie. Premier przyznał, że podczas Bożego Narodzenia w jego domu, śpiewa się kolędy, także w języku niemieckim:Moja gdańska rodzina była wielojęzyczna. Polsko-kaszubsko-niemiecka. Śpiewaliśmy kolędy także po niemiecku. - powiedział Tusk dziennikarce." /... A czy "dziadek z Wermachtu" grał na akordeonie? ... A czy "dziadek z Wermachtu" grał na akordeonie?
"Kim ja jestem?"
Niezalezna.pl: Papież Franciszek przewodniczył w Niedzielę Palmową mszy na Placu Świętego Piotra. ..Mszę poprzedziła procesja z palmami i gałązkami oliwnymi pod przewodnictwem http://www.macromedia.com/go/getflashplayerpapieża.Franciszek nie odczytał przygotowanego wcześniej tekstu homilii i całkowicie improwizował. Zachęcił wiernych, by zadali sobie pytanie: „Gdzie jest moje serce?”
"Kim ja jestem" / "Gdzie jest moje serce", do odpowiedzi na to pytanie zachęca wiernych Papież. - My zachęcamy, aby na to pytanie, odpowiedział nam szczerze Donald Tusk. - Bo Polska potrzebuje Prezydenta, i Premiera też, "z sercem po polskiej stronie".
Całość tutaj >>> http://niechcik.salon24.pl/578998,ekspert-rozpoczal-sie-drugi-etap-inwazji-na-ukraine,3
Wynik referendum w Warszawie za Gazeta.pl
NA CZERWONO 1347 głosy / 93,02% <> NA ZIELONO 101 głosów / 6,98%
Tak wizytę Tuska w Elblągu oceniają internauci portalu Wp.pl w artykule pt.:
Wizyta Donalda Tuska w Elblągu: "Panie premierze, państwo krzywdzi ludzi"
*Pozostaje do ustalenia, co znaczy kolor zielony, a co czerwony.
"Baraniejesz" ? / Czy "nie pójście" zwolenników Platformy do wyborów (gatunek na wymarciu) , jest jedyną nadzieją Platformy na zwycięstwo wyborcze?
Nie, Panowie ! To tu nie zagra ! To nie "akordeon dziadka z Wermachtu".
Kliknij , lub "PO daj dalej >> http://niechcik.salon24.pl/582101,czy-25-maja-tusk-z-prezydentem-krzykna-nie-idzcie-do-wyborow




Komentarze
Pokaż komentarze (26)