Jestem bo jestem
Kim jesteś człowieku ? TY który tak krzyczysz ? Porozmawiajmy, a może się zgodzimy...
0 obserwujących
4 notki
1638 odsłon
561 odsłon

Kaczyński wie, że przegra wybory różnicą ok. 7%

Wykop Skomentuj23

Jestem pewien, że Jarosław Kaczyński od kilku miesięcy zdaje sobie sprawę z tego, że PIS przegra wybory europejskie 25 maja. Dlatego ma już opracowany plan B po pewnej przegranej. Polega on z grubsza na zneutralizowaniu prawnym Kolacji Obywatelskiej po tych wyborach, tak aby przypadkiem nie dostała wiatru w żagle.

Na czym będzie polegał szczegółowo ten plan ?  Uprawnienia które otrzymał teraz prokurator generalny pod pretekstem walki z pedofilją znacznie ułatwiają zatrzymywanie osób, które z samej oceny prokuratora są podejrzane. Nietrudno wyobrazić sobie sytuację, kiedy głównych działaczy KE zatrzymuje się prewencyjnie w celu sprawdzenia jakiś wydumanych podejrzeń. To nic , że sąd nakaże potem zwolnić zatrzymanego. Efekt pozostanie. A służby stać na bardzo dużo. Spójrzmy na zatrzymanie Kwaśniaka.

Działaczom Pis nie zostało już dużo czasu. Raptem 5 miesięcy władzy. Groźba odpowiedzialności  zmusi obóz zjednoczonej prawicy do bardzo radykalnych działań o czym na pewno dowiemy się po wyborach 25 maja.

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka