Blog
Niewierny Tomasz
NiewiernyTomasz1
NiewiernyTomasz1 Jestem niezależnie myślącym publicystą-hobbystą, zatroskanym o los Polski i Polaków
0 obserwujących 43 notki 8333 odsłony
NiewiernyTomasz1, 7 lipca 2016 r.

Ryjem w Marsz Niepodległości

172 2 0 A A A

W zeszłym tygodniu zarządzający potralem Facebook albo jak kto woli Ryjbook zlikwidowali stronę Marszu Niepodległości, nie podając przy tym żadnych powodów.

Jak wiemy lewcaki ten portal od dawna utrudnia dizałalnośc stronom o profilu prawicowym lub wolnościowym. Nie jest to zatem pierwsza tego typu sprawa. Tyle, że stronę Marszu Niepodległości polubiło ćwierć miliona osób, co dawało wielki potencjał w sięganiu do tak szerokiego grona Polaków(a może i nie tylko). W ciągu kilku dni powstała kolejna odsłona Marszu Niepodległości, ale po uzbieraniu ponad 10 tysięcy polubien w ciągu doby i ta została bez żadnego wytłumaczenia ściągnięta.

Moim zdaniem sam Marsz Niepodległości jest emanacją “nowego odrodzenia narodowego”. Udaną próbą reaktywacji idei narodowej w powszechnej świadomości, w której do niedawna funkcjonowała jako polska odmiana faszyzmu. Media, których nazwy nie będę tu przuwoływał powtarzały zresztą przy okazji rocznicy 11 Listopada, że “patriotyzm to faszyzm” i tak lewakom już zostało. W walce ideologicznej lewica nie bierze jeńców, kontynuując szczytne tradycje swych poprzedników z bolszewii.

Jest jednak kolejna odsłona tego dramatu. Oto wczoraj ukazał się triler(zajawka) filmu Imperium, opwiadającego o infiltracji środowiska tzw. Radykalnej prawicy przez FBI. Otóż w we fragmentach owej zajawki użyto polskiej flagi(1:04) oraz przebitek z Marszu Niepodległości (1:09). Czy te sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego? Wątpię.

W obecnej sytuacji nacisku wszelkiego lewactwa-robactwa na Polskę w sprawie tzw. Obrony demokracji pojawia się film(jego zajawka), który sugeruje, że Polacy to faszyści, a w Polsce rozpowszechniony jest faszyzm/nazizm. Jaskże to pasuje do narracji środowisk związanych z KOD-omitami i Sorosem.

Gdyby strona Marszu Niepodległości istaniała, administratorzy mogliby kontestować otwarcie pod własną nazwą obecność przebitek z marszu użytych w zajawce holiłódzkiego gniotu. A tak prawo i możliwość takiego protestu sprytnie im odebrano.

Ja już tylko czekam na reakcję innych środowisk powtarzających jak mantrę, slogany o polskim faszyżmie i współudziale Polaków w mordowaniu Żydów. Co potem nastąpi każdy wie. Wielki krzyk dawać kasę...polscy faszyści, w imię hasła ”prawda czasu, prawda ekranu”...

Może i sam Barak(albo obora) zapyta na szczycie NATO-"Gdzie mordowaliście tych Żydów?"

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Staram się zawsze dostrzegać wiecej niźli mówią nam oficjalne media...

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @444 Zgadzam się postępowanie PoPiSu w tym względzie jest po prostu haniebne. Nie ma na to...
  • @BOBINO Jeśli chodzi o interesującą Pana kwestię Raszyna, muszę odesłać Pana do żródła...
  • @BRYGIDA NARUNIEC Zgadzam się. Roman G. zrobił z siebie szczególne pośmiewisko. Jak to...

Tematy w dziale Polityka