ninio ninio
459
BLOG

Właśnie wróciłem z TVP

ninio ninio Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 34

Cześć Wszystkim,


Do telewizji mam stosunek jaki mam. Uważam , że w dużej mierze przez tępą propagandę TVP  w czasie kampani PO wygrała wybory. Z telewizji wycięto sporo ciekawych dziennikarzy takich jak Ziemkiewicz czy Pośpieszalski. W zamian zafundowano nam walenie w Tuska 24h.

Tylko, że teraz nie ma to większego znaczenia. Ta telewizja jest symbolem jak ta władza zamierza się obchodzić ze wszystkim co jej stanie na drodze. Praworządność, demokracja to tylko puste frazesy. Ironią losu jest to, że ONI robią wszystko to o co oskarżali PIS - łamią konstytycję , prawo chcą ustalać uchwałami. A wiecie co jest niestety najgorsze? Oskarżali też PIS, że będziemy mieli drugą Grecję - no i wychodzi że tak. W 2024 jeszcze nie ale już w 2025 spokojnie. Patrząc na budżet jaki skroili dochodzę do wniosku, że zachowują się bardzo sprytnie. Przyjęli metodę, że deficyt się nie liczy, że zadłużenie nie ma znaczenia na ten moment. Myślą, że w ciągu 2 lat zrobią z Polski Eurokołchoz a ludzie  na to spokojne pozwolą. Później jak gospodarka padnie na jakieś ruchy będzie za późno bo wszelkie decyzje będą zapadać w Brukseli.

TVP jest pierwszym testem. Dlatego kto może niech zdejmie jutro ciepłe pamposze i ruszy dupsko na Woronicza. W zamian zaproponować mogę deszcz, wiatr i szydercze uśmiechy reporterów TVN czy Gazety Wyborczej. 

MIMO WSZYSTKO WARTO !

ninio
O mnie ninio

inzynier

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura