Dzisiaj będzie brzydko więc tych bardziej delikatnych czytelników z góry uprzedzam, żeby mi się potem nie kwasili pod wpisem. Jakiś czas temu zastanawiałem się dla kogo organizowane są widowiska telewizyjne takie jak Jersey Shore? Poziom żartu producentów takich programów to dno i dwa metry mułu. Zawitali też do Polski tworząc polską wersję Warsaw Shore.
Po ekscesach obyczajowych medialnych gwiazd PiS dochodzę do jedynego słusznego wniosku. Targetem takiej taniej rozrywki musi być najwyraźniej semper fidelis elektorat PiS.

Najpierw chłopcy pisowcy na libacji alkoholowej opowiadają sobie o swoich pisiorkach. Teraz agresywny amant podobny Bolcowi z Chłopaki nie płaczą straszy męża kolejnej ze swoich miłosnych podbojów, że mu co tu dużo pisać: najebie. Krzesłem poprawi i kolegów naśle. Ot mafiozo z Wrocka jak się patrzy. Prawa i sprawiedliwa emerycka młodzież pisowska, nadzieja naszego kraju na lepsze jutro.
...starego rozrabiakę odwieszają i pewnie niedługo znów jego elokwentne opowieści w TVP lub u Moniki Olejnik usłyszymy. Nowego zawieszają aż sprawa ucichnie i z gównem do Wisły spłynie.
To, że wierny elektorat PiS jest gotów przełknąć nawet najbardziej śmierdzący ejakulat byleby był wytryśnięty z patriotycznej erekcji mogę zrozumieć. Jednak dlaczego ja muszę płacić ciężkie pieniądze na takie indywidua, które moim kosztem się bawią w polityce i w najważniejszym dla naszego kraju budynku - parlamencie. ...a po za tym kim jest ten cały Agent Tomek by media o nim trąbiły od rana do wieczora?
Utrzymując ten niesmaczny wpis w konwencji cytowanej komedii Lubaszenki zapytam więc Gruchą do posła tfu... Bolca:
"No właśnie, kim ty w ogóle, kurwa, jesteś? Pajacu.. "