61 obserwujących
223 notki
276k odsłon
293 odsłony

Macierewicz; swój czy obcy - oto jest pytanie?

Wykop Skomentuj5

Według propagandy sławiącej aktualną linię partii Polska w ostatnich latach zrobiła w dziedzinie obronności gigantyczny skok naprzód i jakby co nie odda Rosji nawet guzika.

Tyle propaganda. Zaś gdzieś w tle przewijają się informacje o siatce dziwnych ludzi otaczających Antoniego Macierewicza i ich interesach z Moskwą. Import rosyjskiego węgla miał być zbrodnią na polskim górnictwie, a tu rzeka rosyjskiego i "rosyjskiego" z Donbasu wali do Polski przybierając do fali powodziowej. A tak przy okazji człowiek związany z tymi węglowymi interesami puścił w obieg słynne taśmy z restauracji "Sowa i Przyjaciele", pachnące jakoś dziwinie, tak jak szafy rosyjskiego wywiadu.


 "po uczynkach poznają...",

mawiał największy Nauczyciel. Nie po tym co wykrzykujecie do wiernych, lecz po tym co robicie.

A tytułowe pytanie będą mieli za niedługo piloci samolotów sojuszu mający na radarze polskie maszyny, czy inne elementy polskich sił zbrojnych. Od lipca 2020 w NATO będzie obowiązywał nowy system identyfikacji SWÓJ-OBCY, wprowadzany w krajach sojuszu już od lat.


A w Polsce szukano zaciekle smoleńskich upiorów, fabrykowano absurdalne "dowody" na niemożliwe fizycznie zdarzenia, odsłaniano pomniki, świętowano "niezłomych", Macierewicz omal ludzi nie pozabijał zap...ychając pomiędzy Kaczyńskim, a Rydzykiem, ..


a uczynki ... jakoś tak przez przypadek Putinowi na rękę.

https://tech.wp.pl/polska-bez-wsparcia-nato-dla-f-16-w-czasie-wojny-bedziemy -zdani-na-siebie-6435418651473537a

https://www.defence24.pl/polska-bez-pomocy-lotnictwa-nato-w-czasie-wojny-


lepiej biegać po lasach z karabinem.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka