0 obserwujących
17 notek
6023 odsłony
  261   0

Duda to zwerbowany przez opozycję puczysta!

PISmedia, PISoblogerzy a ostatnio nawet Najjaśniejszy Pan Prezes zwany dla niepoznaki suwerenem twierdzą że opozycja chciała doprowadzić do upadku rządu poprzez zablokowanie uchwalenia budżetu w terminie. Rzeczywiście, konstytucja przewiduje taką możliwość:


Art. 225. Jeżeli w ciągu 4 miesięcy od dnia przedłożenia Sejmowi projektu ustawy budżetowej nie zostanie ona przedstawiona Prezydentowi Rzeczypospolitej do podpisu, Prezydent Rzeczypospolitej może w ciągu 14 dni zarządzić skrócenie kadencji Sejmu.


Użyte tutaj określenie "MOŻE" oznacza tyle ze ostateczna decyzja zależy od prezydenta. Tak więc, skoro bez udziału Dudy cały plan spalił by na panewce to wynika z tego że wszyscy wspomniani na wstępie a w szczególności Najjaśniejszy Pan Prezes zwany dla niepoznaki suwerenem uważają Dudę za zakamuflowanego puczystę idącego ręka w rękę z Kijowskim, Schetyną i Petru.

PS.
Są oczywiście inne możliwe wytłumaczenia. No ale przecież tylko osoby wyjątkowo nieprzychylne Najjaśniejszemu Panu Prezesowi zwanemu dla niepoznaki suwerenem mogłyby zakładać że bredzi on nie mając pojęcia o czym mówi albo że łże w żywe oczy mając swoich zwolenników za idiotów.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale