Blog
Polska Moja Ojczyzna
polskaiswiat
polskaiswiat Chcemy naprawy Rzeczypospolitej. Nasze cele to: służba ojczyźnie, obrona suwerenności,
0 obserwujących 570 notek 355707 odsłon
polskaiswiat, 3 sierpnia 2012 r.

Zarzut karny przeciwko Komorowskiemu

 

 

Dzisiaj do Marszałka Sejmu oraz szefów klubów parlamentarnych trafiło doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez prezydenta RP. Poważne, bo wynika z niego, że Komorowski kryje grupę przestępczą działającą w wymiarze sprawiedliwości i wojsku.

 

Doniesienie, oparte na Kodeksie Karnym, złożył ppłk rez. Mariusz Lewiński, sędzia w stanie spoczynku, który wielokrotnie informował Kancelarię Prezydenta o istnieniu takiej grupy w strukturach wojskowych sądów i prokuratur. Po wielomiesięcznym prywatnym śledztwie okazało się, że Bronisław Komorowski doskonale o tym wiedział. Mało tego, Komorowski osobiście mianował sędzią w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga jednego z członków tej grupy – wiedząc o tym, że takie mianowanie musi się odbyć z pominięciem obowiązującego prawa.

Wszystkie dokumenty i pisma Mariusza Lewińskiego, sędziego który ujawnił przypadki niesłusznego skazywania na więzienie przez sądy wojskowe w Polsce, i wskazał przypadki korupcji w wymiarze sprawiedliwości, kancelaria Komorowskiego odsyłała z krótkim i lakonicznym komunikatem, że „przedstawione zagadnienia nie należą do kompetencji Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej”. I nic więcej – ani razu nie zdarzyło się, żeby Kancelaria poinformowała organy ścigania o tym, że w fundamentalnych strukturach państwa (wojsko i wymiar sprawiedliwości) dzieje się coś niepokojącego.

Poniżej pełna treść doniesienia:

 

Źródło .: pietkun.nowyekran.pl/post/70144,zarzut-karny-przeciwko-komorowskiemu

 

 

 

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Chcielibyśmy pokazać, jak bardzo kastowy charakter ma dzisiejsza Polska, jak wielu ludzi „trzymających władzę”, i to nie tylko w polityce, ale również i w mediach (a to media są dziś „pierwszą władzą, to ludzie wywodzący się ze starych skompromitowanych kręgów komunistycznych, często najgorszego stalinowskiego chowu.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Boluś za dobrze się ma Wałęsa nasyła komornika na Wyszkowskiego...
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzicie...
  • UWAGA!!! My nie potrzebujemy tu kłamstw. Proszę pisać obiektywnie. Inaczej osoby zakłamane...

Tematy w dziale