patriot
patriot
lida-mamourian lida-mamourian
181
BLOG

Armia Izraelska ogłosiła że zrzuciła syryjskiego bojownika, który wszedł do jej przestrzen

lida-mamourian lida-mamourian Świat Obserwuj temat Obserwuj notkę 1

armia reżimu okupacyjnego Izraela ogłosiła we wtorek, że zrzuciła syryjskiego bojownika, który wszedł do przestrzeni powietrznej pod kontrolą tego reżimu.

Suplement (16:15) armia okupacyjna Izraela ogłosiła obalenie syryjskiego myśliwca

Syryjska telewizja stwierdziła, że reżim izraelski obalił syryjskiego bojownika, który atakował terrorystów w okolicach Wadi Al-Turkuk.

W oświadczeniu armii reżimu okupacyjnego izraela powiedziano że dwóch patriotów typu rakietowego zostało wystrzelonych na samolocie Suchoj który wjechał dwa kilometry w ziemie izraelskie, prawdopodobnie na Wzgórza Golan.

Przed wczoraj (poniedziałek), Channel One z izraelskiego kanału telewizyjnego ogłosił nadejście UAV i ogłosił, że system obrony patriarchów syjonistycznych zrzucił go, ale godzinę później rzecznik armii syjonistycznego reżimu powiedział że spowodowany incydent był przez trwający konflikt w południowo-zachodniej Syrii.


Jak trzeba przewrócić Pokój do świata??!

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka