11 obserwujących
590 notek
70k odsłon
  455   0

Tel Awiw ma "potrójny atom" / prawo do ataku na obiekty nuklearne Iranu

Chuck Freilich
Chuck Freilich

Syjonistyczna Rada Bezpieczeństwa, były asystent sekretarza stanu, oświadczyła, że Tel Aviv zastrzega sobie prawo do zaatakowania obiektów jądrowych Iranu, uznając, że Izrael posiada Trójstronną Siłę Atomową (TRIAD).

Były deputowany byłej syjonistycznej Rady Bezpieczeństwa Wewnętrznego,Chuck Freilich, twierdził, że nawet gdyby opcje ekonomiczne, dyplomatyczne i ostatecznie wojskowe mogły uniemożliwić Iranowi zdobycie broni nuklearnej, Tel Aviv musiałby przygotować się na najgorszy scenariusz, jak donosi agencja prasowa Fars. 

W niedawnym wywiadzie dla Jerusalem Post, odnoszącym się do publikacji jego nowej książki "National Security of Israel: A New Strategy for the Transition" na izraelskiej polityce atomowej, Ferrich powiedział, że najgorszym scenariuszem dla Tel Awiwu będzie, gdy Iran będzie miał nuklearną broń .

"Cały świat już jest przekonany, że Izrael ma broń jądrową ... nie tylko normalną zdolność atomową, ale jej zaawansowany i masywny typ,"TRIAD " (Potrójna siła atomowa)i program broni jądrowej uzbrojony w broń jądrową, powiedział, pośrednio potwierdzając istnienie programu broni jądrowej w syjonistycznym reżimie. O tym rozmawiano już od dziesięcioleci. "

Triada nuklearna lub potrójna broń jądrowa do skoordynowanej sieci bomby atomowej bazującej na ziemi, powietrzu i wodzie (wyrzutnie rakiet, okręty atomowe i bombowce radarowe)jeżeli każda z nich zostanie zaatakowana przez wroga,drugi system zaatakuje wroga wystrzeliwaniem bomb Albo pociskiem atomowym atakującego.

Były syjonistyczny urzędnik, argumentując, że wrogie państwa do reżimu syjonistycznego w dużej mierze zdobyły informacje o jądrowych zdolnościach tego reżimu, które mogłyby im zapobiec na znaczącym poziomie, podkreślił również, że Izrael nie powinien oficjalnie ogłaszać swoją pełną możliwość jądrową.

Były prezydent Mosadu zarządził że Netaniahu dał rozkaz na atak na irańskie obiekty jądrowe w 2011 roku,

"Poprzedni szef wywiadu reżimu Mosadu, Tamir Pardo, ujawnił, że premier Benjamin Netanyahu w 2011 r. Nakazał atak na irańskie obiekty nuklearne, informuje Międzynarodowa grupa Agencji Fars.

Były szef Mossadu powiedział, że Netanjahu w końcu anulował zamówienie, akceptując poglądy wysokiej rangi oficerów wojskowych i bezpieczeństwa, którzy zdecydowanie sprzeciwili się atakowi na Iran.


Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka