Blog
Po stronie POLSKI
Paweł.
Paweł. Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie.
0 obserwujących 68 notek 66578 odsłon
Paweł., 13 grudnia 2010 r.

Elżbieta Jakubiak (kłamie) o Joachimie Brudzińskim

 Notka zainspirowana dzisiejszą wypowiedzią Pani Elżbiety Jakubiak dla TVN24. Pani Ela stwierdziła dziś na antenie TVN, że … Joachim strasznie żałuje, że nie jest z nami i to jest jego wielki problem. On jest inteligentny i zdaje sobie sprawę, że to co robi PiS, to samobójstwo polityczne. Mówienie, że "nic się nie stało" to teksty znanych piosenek, a nie opis sytuacji w PiS

Wypowiedź jest o tyle zdumiewająca, że wspomniany Joachim – to oczywiście Joachim Brudziński. Polityk Prawa i Sprawiedliwości, który uważany jest raczej za jednego z najbardziej oddanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego. Stąd słowa Pani Jakubiak wydają się być wręcz nierealne. Warto przytoczyć wywiad Joachima Brudzińskiego dla Konrada Piaseckiego z grudnia – czyli bardzo aktualny. Kilka słów Pana posła o PJN:

 PJN, złośliwi to tłumaczą jako "Podróbki jednak niewiarygodne", inni z kolei mówią "Pomidorowa jest najsmaczniejsza". Jest pewien problem, otóż pomimo tych 17, jak pan mówi, bardzo rozpoznawalnych polityków i ciężko pracujących, a jak ciężko to dał dowód, pana ulubieniec skąd inąd, pan Migalski, który ku zdumieniu i zaskoczeniu pani profesor Staniszkis u pana Rymanowskiego pokazywał swoje zajady, czy jednego zajada, jako dowód swojej ciężkiej pracy. Oni osiągają 1 proc. Rozumiem, że jak Migalski będzie miał dwa zajady, to dojadą do 2 proc. Jakoś sobie poradzimy.

Dzisiaj paliwem dla tego tworu PJN jest nasza wzajemna polemika, więc ja nie zamierzam polemizować ani z Joanną Kluzik-Rostkowską, ani z panią Elą Jakubiak. Wiem jedno, bardzo ciężko z wieloma z tych osób, które dzisiaj są w tym PJNie pracowałem przy różnego rodzaju kampaniach wyborczych. I wiem to najlepiej, że ich ocena jest niejednokrotnie bardzo, ale to bardzo zawyżona. I jakoś nie mogę wzbudzić w sobie jakiegoś wielkiego lęku czy strachu. I wiem też najlepiej, jak się ten projekt polityczny skończy. Skończy sie zajadami Migalskiego.

Serce naszego lidera jest wielkie i nie mogę wykluczyć, że przynajmniej części z nich kiedyś zechce tę zdradę wybaczyć. Ale nie sądzę, żeby to nastąpiło zbyt prędko, bo też poziom pewnego, że tak powiem, zacietrzewienia jest tak wielki, jak też i ten rów, który tak naprawdę wykopał między nami Palikot. Ci, którzy już w lipcu w ramiona Palikota wpadali nie mają raczej czego szukać w Prawie i Sprawiedliwości.

Powyższe wypowiedzi w sposób oczywisty i jednoznaczny pokazują, że poglądy, sympatie polityczne i wiara w projekt realizowany wraz z Jarosławem Kaczyńskim u Joachima Brudzińskiego są bez zmian. I dobrze, nie ukrywam że jest to jedna z osób, którą darzę szczerą sympatią. Dziwi natomiast zachowanie Elżbiety Jakubiak i te słowa. Jeśli w ten sposób ma wyglądać wyrywanie posłów, celowe skłócanie polityków PiS i wytwarzanie atmosfery podejrzeń to dziękuje bardzo PJN za ich działalność polityczną. Skoro posiadają takie wspaniałe wizje, pomysły i co ciągle podkreślają zaplecze, niech skupią się na tworzeniu oferty dla wyborców, a nie na zagrywki polityczne, bądź co bądź marnej jakości. Dziwie się tylko, że robi to akurat Elżbieta Jakubiak w dodatku na antenie TVN24. Fakt faktem, że ostatnio stała się gwiazdą tej telewizji. Swoją drogą wyobraża ktoś sobie jak Elżbieta Jakubiak za kilka lat prowadzi Dzień Dobry TVN a Joanna Kluzik Rostowska zostaje jurorem w You Can Dance?J

Opublikowano: 13.12.2010 15:58.
Autor: Paweł.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Poglądy prawicowe, konserwatywne. Kontakt poprzez pocztę wewnętrzną

_____________________________________________

Licznik dni

 

 

Dlaczego nie powstała koalicja PO-PIS? Jarosław Gowin (PO) w wywiadzie dla Wprost z 9 listopada 2009 na pytanie dziennikarza odpowiada: "Tuz po wyborach w 2005 r. Byłem przekonany, że powstanie rząd Po i PiS. Wtedy nastąpił moment inicjacji w brudną część polityki. Siedziałem w restauracji sejmowej z pewnym ważnym politykiem. Byłem rozgorączkowany. Mówiłem, że powinniśmy stworzyć wspólny rząd, by realizować program. On na to: "Pisiaki wygrały, niech sobie sami teraz tworzą rząd". 'Przez kilka lat obiecywaliśmy wyborcom rząd. Jak mamy teraz się z tej obietnicy wycofać? - spytałem. Na to on, z miną guru politycznego, powiedział: "Pamiętaj. Pierwsza zasada w polityce - pie**ol wyborców"

 

Stefan Niesiołowski w 2001 roku o swojej obecnej partii:"Platforma Obywatelska najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Ciekawe tylko, czy nastąpi to jeszcze przed wyborami, czy zaraz po"

 

image

Lech Kaczyński - prezydent RP od 2005 roku - zginął w katastrofie samolotu, którym udawał się na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Miał 61 lat. W katastrofie zginęła też żona prezydenta - Maria. Osierocili córkę Martę i dwie wnuczki. Łącznie w katastrofie zginęło 96 osób.

 

Popieram Prawo i Sprawiedliwość

 

image

_____________________________________________

 

image

 

image

 

Dlaczego nie można ufać SLD i Lewicy?

Józef Oleksy o Kwaśniewskim:A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...) O: Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier...

Józef Oleksy o Olejniczaku i Napieralskim:O: [Wojciech] Olejniczak (lider SLD – red.) był w moim zarządzie i słowa nie słyszałem przez dwa lata, żeby mu się jakieś aferki w SLD nie podobały. Wszystko mu się w SLD podobało. A teraz wielki nowy Sojusz. A ten cały [Grzegorz] Napieralski [sekretarz generalny SLD – red.] był u mnie wiceprzewodniczącym z mojej rekomendacji. K..., nikt tego nie pamięta

Oleksy o żydach i Kwaśniewskim:Bisztyga: A Żydy jeszcze pomagają Kwaśniewskiemu? O: Pomagać zawsze będą, bo go uważają za swojego. Mnie się wydaje, że przez cały czas miał poparcie.

Oleksy o PIS:O: Od Okrągłego Stołu. Teraz PiS dopiero wprowadza trochę nowych. G: To mi się podobało u Kaczora. Tego nie mówię ze specjalnym komplementem, ale była kamera w jego samolocie, do Brukseli chyba leciał, i była w samolocie sama młodzież. O: Oni to mają. To jest ich przewaga. To samo w LPR. Sami młodzi. W PiS jest bardzo duo młodych i niegłupich.

O przekrętach w prywatyzacji: G: A wyście robili k.... te...O: Co myśmy robili? G: Przekręty głównie. O: Przekręty szły. G: W prywatyzacji. O: Dlatego ci powiem, że jak patrzę na tę (bankową) komisję śledczą. To tak frontalny atak na nią nie jest przypadkowy.

O byłej pierwszej damie:

G: Ale żonę miał ładną.
O: No, ale niestety za dużo tych liftingów.
G: Czego?
O: Liftingów.
G: Liftingi ma?
O: Oczywiście, że ma.
G: To koleżanka, ta z telewizji.
O: Wszystkie baby to mają. Najgorsze jest wiesz, co?
G: A robi się liftingi na cip...?
O: Robi się wszędzie. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej kliniki w Szwajcarii. A każda klinika ma swoją technologię. Mają podobne naciągnięcia. Podobnie się to przy oczach układa. To jak wejdą trzy, Kulczykowa, Jurkowska czy Kwaśniewska, to od razu widać, gdzie były, w której klinice.
Bisztyga: A skąd mają pieniądze?
O: Nie żartuj, Kwaśniewska nie ma?

Źródło: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/205396,zapis-rozmowy-oleksego-z-gudzowatym.html

 

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Sprawa jest oczywista - łatwiej panować nad nieświadomymi i takimi, którzy nie...
  • liczba medali A wie Pan o ile więcej jest dyscyplin, konkurencji w paraolimpiadzie? Do zdobycia...
  • Jest miejsce dla wszystkich? Panie Prezesie chce Pan łączyć prawicę... w takim razie proste...

Tematy w dziale