Blog
Po stronie POLSKI
Paweł.
Paweł. Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie.
0 obserwujących 68 notek 66578 odsłon
Paweł., 12 stycznia 2011 r.

Rosyjski chłam (raport) ws. Katastrofy Smoleńskiej już znany

 

12 stycznia 2011. Ta data powinna nam utkwić w pamięci, ponieważ właśnie tego feralnego dnia polska racja stanu wydaje się poważnie zagrożona. Podziękować za to możemy Premierowi Tuskowi, który jest na wakacjach i Prezydentowi, który się rozchorował z wrażenia. Nie dziwi mnie postawa Rosji. Każdy w miarę myślący człowiek wie, czego można się spodziewać po tym KGBowskim zlepku.

Wracając do meritum. Dzisiaj po godzinie 10 kremlowski pachołek w postaci Tatiany Andoniny przekazał to, na co rząd oraz SLD i cała grupa antypolska kazali nam czekać przed komentowaniem pracy MAKu. Poczekałem i faktycznie zdziwiłem się. Zawsze było wiadomo, że Rosja robi sobie z nas tyle, co ze swoich więźniów politycznych, ale stopień podłości, jednostronności powalił. Komisja MAK nawet nie próbowała udawać obiektywnej. Po krótce: Świetny rosyjski samolot ląduje we mgle, ponieważ w kabinie stał pijany Generał wysłany przez Prezydenta.

Najgorsze jest to, że ta ruska poplecznica z wielkim spokojem co chwila popijając wodę zmieszała z błotem zmarłego Generała Błasika. Po pierwsze po co informacja o alkoholu? Przecież nie Generał Błasik pilotował tylko piloci. Polski akredytowany Edmund Klich jeszcze kilka dni temu twierdził, że nie ma dowodów na naciski. Ale MAK wie, że one były, tylko nie potrafi tego udokumentować. Po drugie to, czy Generał Błasik faktycznie był pod wpływem alkoholu czy nie jest nadal wielką niewiadomą, ponieważ stwierdzili to tylko lekarze rosyjscy a nie jak kłamała jeszcze niedawno minister Kopacz polscy eksperci. Jak wiadomo rosjanie (władza) nawet jak śpią to kłamią, więc ocena tej wiadomości znaczy dla mnie tyle co topniejący śnieg za oknem.

Oczywiście nie było ani słowa o błędnej pracy radiolatarni, o kontrolerach lotu, o tym, że taśma z nagraniem rozmów kontrolerów się zacięła, o nie wiadomych ze stenogramów. To wszystko dla Rosji nic nie znaczy. A dlaczego? Dlatego, że zdają sobie doskonale sprawę, że obecnie Polskę reprezentuje banda frajerów, która zaakceptuje każde bzdury, byle tylko klepać się po plecach z Putinem i walczyć z opozycją.

Opublikowano: 12.01.2011 15:15.
Autor: Paweł.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Poglądy prawicowe, konserwatywne. Kontakt poprzez pocztę wewnętrzną

_____________________________________________

Licznik dni

 

 

Dlaczego nie powstała koalicja PO-PIS? Jarosław Gowin (PO) w wywiadzie dla Wprost z 9 listopada 2009 na pytanie dziennikarza odpowiada: "Tuz po wyborach w 2005 r. Byłem przekonany, że powstanie rząd Po i PiS. Wtedy nastąpił moment inicjacji w brudną część polityki. Siedziałem w restauracji sejmowej z pewnym ważnym politykiem. Byłem rozgorączkowany. Mówiłem, że powinniśmy stworzyć wspólny rząd, by realizować program. On na to: "Pisiaki wygrały, niech sobie sami teraz tworzą rząd". 'Przez kilka lat obiecywaliśmy wyborcom rząd. Jak mamy teraz się z tej obietnicy wycofać? - spytałem. Na to on, z miną guru politycznego, powiedział: "Pamiętaj. Pierwsza zasada w polityce - pie**ol wyborców"

 

Stefan Niesiołowski w 2001 roku o swojej obecnej partii:"Platforma Obywatelska najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Ciekawe tylko, czy nastąpi to jeszcze przed wyborami, czy zaraz po"

 

image

Lech Kaczyński - prezydent RP od 2005 roku - zginął w katastrofie samolotu, którym udawał się na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Miał 61 lat. W katastrofie zginęła też żona prezydenta - Maria. Osierocili córkę Martę i dwie wnuczki. Łącznie w katastrofie zginęło 96 osób.

 

Popieram Prawo i Sprawiedliwość

 

image

_____________________________________________

 

image

 

image

 

Dlaczego nie można ufać SLD i Lewicy?

Józef Oleksy o Kwaśniewskim:A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...) O: Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier...

Józef Oleksy o Olejniczaku i Napieralskim:O: [Wojciech] Olejniczak (lider SLD – red.) był w moim zarządzie i słowa nie słyszałem przez dwa lata, żeby mu się jakieś aferki w SLD nie podobały. Wszystko mu się w SLD podobało. A teraz wielki nowy Sojusz. A ten cały [Grzegorz] Napieralski [sekretarz generalny SLD – red.] był u mnie wiceprzewodniczącym z mojej rekomendacji. K..., nikt tego nie pamięta

Oleksy o żydach i Kwaśniewskim:Bisztyga: A Żydy jeszcze pomagają Kwaśniewskiemu? O: Pomagać zawsze będą, bo go uważają za swojego. Mnie się wydaje, że przez cały czas miał poparcie.

Oleksy o PIS:O: Od Okrągłego Stołu. Teraz PiS dopiero wprowadza trochę nowych. G: To mi się podobało u Kaczora. Tego nie mówię ze specjalnym komplementem, ale była kamera w jego samolocie, do Brukseli chyba leciał, i była w samolocie sama młodzież. O: Oni to mają. To jest ich przewaga. To samo w LPR. Sami młodzi. W PiS jest bardzo duo młodych i niegłupich.

O przekrętach w prywatyzacji: G: A wyście robili k.... te...O: Co myśmy robili? G: Przekręty głównie. O: Przekręty szły. G: W prywatyzacji. O: Dlatego ci powiem, że jak patrzę na tę (bankową) komisję śledczą. To tak frontalny atak na nią nie jest przypadkowy.

O byłej pierwszej damie:

G: Ale żonę miał ładną.
O: No, ale niestety za dużo tych liftingów.
G: Czego?
O: Liftingów.
G: Liftingi ma?
O: Oczywiście, że ma.
G: To koleżanka, ta z telewizji.
O: Wszystkie baby to mają. Najgorsze jest wiesz, co?
G: A robi się liftingi na cip...?
O: Robi się wszędzie. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej kliniki w Szwajcarii. A każda klinika ma swoją technologię. Mają podobne naciągnięcia. Podobnie się to przy oczach układa. To jak wejdą trzy, Kulczykowa, Jurkowska czy Kwaśniewska, to od razu widać, gdzie były, w której klinice.
Bisztyga: A skąd mają pieniądze?
O: Nie żartuj, Kwaśniewska nie ma?

Źródło: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/205396,zapis-rozmowy-oleksego-z-gudzowatym.html

 

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Sprawa jest oczywista - łatwiej panować nad nieświadomymi i takimi, którzy nie...
  • liczba medali A wie Pan o ile więcej jest dyscyplin, konkurencji w paraolimpiadzie? Do zdobycia...
  • Jest miejsce dla wszystkich? Panie Prezesie chce Pan łączyć prawicę... w takim razie proste...

Tematy w dziale