pazdziernikowa pazdziernikowa
985
BLOG

Szanowna Pani Janke! Mam do Pani proste dwa pytania!

pazdziernikowa pazdziernikowa Polityka Obserwuj notkę 34

 

Pytanie pierwsze.

Jaki punkt regulaminu naruszyłam poniższym komentarzem, który został usunięty z bloga RRK?

 

Niestety Contri ma rację. To nie jest sprawa adminów ale polityki pani Janke.

Dwie sytuacje które mnie upewniły w tej diagnozie.

Pierwsza to amnestia dla wielu pisowców, zezwolenie Sowińcowi na legalne trollowanie i wyzywanie Libickiego itd itp... Wszyscy przecież widzicie co sie dzieje, szkoda czasu na pisanie o tych oczywistych oczywistościach.

Druga to mój przypadek. Otóż napisałam niedawno notkę w sprawie bluzgajacego bydlaka ktorego admini notorycznie wieszali na SG

Notka była bardzo grzeczna, ani złosliwości ani ironii, nic. Po prostu zapytałam czy ktoś czyta takiego chama jak Nowina-Chrzanowski którego bluzg powstydziłby się niejeden żul chlejący tanie wino w parku. Do pytania dodałam screeny z bluzg. Jaki jest jego stopień zbydlęcenia mozecie zobaczyć sobie sami. To są te screeny:

http://img40.imageshack.us/img40/1565/ltmc.jpg

Moja notka wyleciała natychmiast w kosmos a ja dostałam bezczelne info od admina w którym normalnie mnie opieprzył, że notki nie służą do zgłaszania naruszeń, bo do tego służy poczta.

Odpisałam, że ja nie zglaszam żadnych naruszeń, tylko pytam o działanie SG Salonu24, o promocje i zasady tej promocji.

Dostałam następna bezczelną odpowiedź w stylu tej pierwszej.

Rozumiecie sytuacje?

Cytuje autora ze SG S24 i za to jestem usuwana:))

Idźmy dalej:

Nic bydlakowi się nie stalo, jak miał konto tak ma dalej i uwaga!!! Po tej sytuacji na drugi dzień ponownie był na SG!!!

Teraz trwa zniechęcanie tych co nie pasują do "nowego Salonu"

Bluzgi "pisiorów" sobie wiszą, zajrzyjcie do komentarzy Chrzanowskiego, bluzg i chamstwo jak na dworcowym kiblu w latach osiemdziesiatych, a Wy... ja bedziemy kasowani z doooopy... Janke przy Janke to był grzeczny miś...

Taka prawda ze nie wspomnę juz o miłej pani Lustyk:))

 

Pytanie drugie.

Czy ma Pani zamiar „coś zrobić” z obrzydliwymi bluzgami jakie zalewają Salon24 ze strony „pisowskich” komentatorów.

Jeśli Pani sobie życzy służę screenami.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (34)

Inne tematy w dziale Polityka